Ekim 2015’de Çıkan Animeler

0
4202
views

8.Hacka Doll The Animation

Lance-N’-Masques Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Fantastik
Tarih: 02.10.2015
Stüdyo: Trigger
Format: TV Serisi

DeNa’ya ait haber uygulaması için hazırlanmış anime, uygulamanın kişiselleştirme işlevini  farklı görevlere sahip üç adet “Hacka Doll” ile insanlaştırmıştır. Kişisel eğlence yapay zekası, ana navigatör Hacka Doll#1, anime uzmanı Hacka Doll#2 ve bilgili otaku Hacka Doll#3 serinin karakterleridir.

9.Shisha no Teikoku

Shisha-no-Teikoku Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Psikolojik, Bilim Kurgu
Tarih:
 02.10.2015
Stüdyo: Wit Studio
Format: Film

John Watson, 19. yüzyılın Avrupa’sında devlet tarafından gizli ajan olarak seçilmiştir. Ancak Watson’ın yaşadığı dünya, endüstriyel gelişme uğruna sahte birer ruh verilmiş insan cesetlerinin işçi olarak kullanılmak üzere tekrar hayata döndürüldüğü bir dünyadır.

10.Kagewani

kagewani-kv Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Gizem, Doğaüstü
Tarih:
 02.10.2015
Stüdyo: Tomovies
Format: TV Serisi

UMA adı verilen gizemli canavarlar birden bire ortaya çıkıp insanlara saldırmaya başlamışlardır. Banba Sousuke isimli bir bilim adamı, gölge timsahı anlamına gelen “Kagewani” anahtar kelimesinden yola çıkacak ve kelimenin arkasında gerçeği bulmaya çalışacaktır.

11.K: Return of Kings

K-Return-of-Kings Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Aksiyon, Süper Güçler, Doğaüstü
Tarih: 03.10.2015
Stüdyo: GoHands
Format: TV Serisi

Gerçekliğin tarihle kesiştiği modern Japonya’da büyük güçlere sahip yedi kral yaşamaktadır. Her bir kral kendine güçlerini paylaşacağı insanlardan oluşan bir klan kurmuştur. Maviyle bağlılık içindeki düzen, kızıl alevlerlerin getirdiği kaos, beyazlar içinde parıldayan düzensizlikler ve yeşilden dallanan yenililikler bu klanları temsil etmek için seçilmiş doğru sözcülerdir. Ve sonra Jungle tekrar harekete geçecek ve krallar tekrar bir araya gelmek zorunda kalacaklardır.

12.Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor – Exodus 2. Sezon

Soukyuu-no-Fafner-Dead-Aggressor-–- Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Dram, Mecha, Bilim Kurgu
Tarih:
 03.10.2015
Stüdyo: Xebec Zwei
Format: TV Serisi

2015 yılı başında yayımlanmış on üç bölümlük bir anime olan Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor – Exodus.’un devam niteliğindeki ikinci sezonudur.

13.Heavy Object

Heavy-Objec Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Aksiyon, Mecha, Askeri, Bilim Kurgu
Tarih:
 03.10.2015
Stüdyo: J.C. Staff
Format: TV Serisi

Bir mekanik olan Quenser, Object ismi verilen ve dünyadaki savaşların seyrini değiştiren yeni tür silahlar üzerine çalışmak için Alaska’daki askeri üsse gelmiştir. Object pilotu Milinda ile yakınlaştığında ise askerlerin birbirleriyle mücadele ettiği savaşlar yerine uzaktan ve zarar görmeden savaşmayı mümkün kılan Object’ler ile ilgili zalim gerçeği keşfedecektir.

14.Gakusen Toshi Asterisk

Gakusen-Toshi-Asterisk Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Aksiyon, Komedi, Harem, Fantastik, Ecchi, Romantik, Okul, Bilim Kurgu, Doğaüstü
Tarih:
 03.10.2015
Stüdyo: A-1 Pictures
Format: TV Serisi

Asterisk ismiyle de bilinen Rikka, eğlence amaçlı müsabakaların gerçekleştirildiği Star Wars Festivali’ne ev sahipliği yapan ve su üstünde konumlanan ünlü Akademi Şehri’dir. Starpulse Generation olarak anılan ve altı akademiden birinin mensubu olan genç kızlar ve erkekler bu karşılaşmalarda ellerinde silahlarıyla birbirlerine karşı üstünlük kazanmak üzere rekabet etmektedirler. Seidoukan Akademisi öğrenci konseyi başkanı Claudia tarafından davet edilmesi üzerine Rikka’ya gelen Amagiri Ayato’da bu kişiler arasında yer almaktadır ancak vardıktan hemen sonra Petalblaze Witch olarak tanınan Julis’in öfkesini üstüne çeker ve onunla bir düello yapmak zorunda kalır.

The Asterisk War PV4 by pKjd

Devamı Bir Sonraki Sayfada>>>

Bir Yorum Bırak

avatar
  Subscribe  
Bildir