Ekim 2015’de Çıkan Animeler

0
4202
views

29.Comet Lucifer

Comet-Lucifer Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Macera, Fantastik
Tarih:
 04.10.2015
Stüdyo: 8bit
Format: TV Serisi

Gifdium adı verilen parıltılı mavi kristallerle kaplı gezegen Gift’in bu kristallerin çıkarılmasıyla zenginleşmiş şehri Garden Indigo’da yaşayan Amagi Sougo’nun hobisi nadir bulunan kristalleri toplamaktır. Günlerden bir gün sınıf arkadaşları Kaon, Roman ve Otto’un arasındaki bir tartışmaya dahil olan Sougo, sonrasında bir madenin kalıntılarının derinliklerine iner ve orada bir göl keşfeder. Kırmızı gözlü ve mavi saçlı gizemli bir kızla karşılaştığında ise keşfettiği asıl şeyin o göl olmadığını anlayacaktır.

30.Gundam: Iron-Blooded Orphans

Gundam-Iron-Blooded-Orphans Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Aksiyon, Dram, Mecha
Tarih:
 04.10.2015
Stüdyo: Sunrise
Format: TV Serisi

Calamity War’un ardından 300 yıl geçmiştir. Savaşlardan yorgun düşen Dünya’nın hakim güçleri devrilmiş; yeni düzeni kuracak yeni hükümdarların önü açılmıştır. Bu sırada Mars’ta yeni bir savaşı tetikleyecek kıvılcımlar ateşlenmektedir. Özel güvenlik firması Chryse Guard Security’nin üyesi Augus Mikazuki, Chryse’in Dünya’dan bağımsız olması için propaganda yapan Kudelia Aina Bernstein’ın korunması görevini üstlenir ancak elit Gjallarhorn birimi devrimcileri bastırmak için CGS’ye hücuma geçtiğinde yüksek rütbeli isimler kendi kaçışlarını garantiye almak için Mikazuki ve ekibin diğer genç üyelerini yem olarak kullanır. Ekibin kaptanı Itsuka Orga, yetişkinlerin onları terk etmelerini darbe yapmak için bir motivasyon aracı olarak kullanacaktır. Mikazuki ise Orga’nın Gjallarhorn’u püskürtme emrini CGS’nin Calamity War döneminde kullandığı Gundam Barbatos ile yerine getirecektir.

31.Kowabon

Kowabon Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Korku
Tarih:
 04.10.2015
Stüdyo: ILCA
Format: TV Serisi

İnternet çağında fenomen halini almış hayalet efsanelerinin rotoskop tekniği ile anlatılacağı seri, insanların akıllı telefonlar ve sosyal medya gibi iletişim teknolojisi araçlarına olan bağımlılıklarını “Ya tüm o sorgulamadan kullandığımız kameraların ardında kötü niyetli bir şey bizleri izliyorsa? Ya bu doğaüstü garez internet üzerinden yayılabiliyorsa?” sorularıyla ele alacaktır.

32.Teekyuu 6

Teekyuu-6 Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Komedi, Shounen, Spor
Tarih:
 05.10.2015
Stüdyo:  Earth Star Entertainment
Format: TV Serisi

Tenis temalı spor animesi Teekyuu’nun yeni sezonudur.

33.Hero Company

hero_company_gamersrd Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Komedi, Seinen
Tarih:
 05.10.2015
Stüdyo: Studio Deen
Format: OVA

Seri, çevrelerindeki insanları felaketlerden korumayı amaç haline getiren, birlikte Dessert isimli süper kahraman takımına dönüşen dev bir şirketin beş çalışanını konu edinmektedir.

34.Hidan no Aria AA

Hidan-no-Aria-AA-730x400 Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Aksiyon, Macera
Tarih:
 06.10.2015
Stüdyo: flying DOG
Format: TV Serisi

Dünyaca tanınan S seviyesi butei (Busou Tantei – Silahlı Dedektif) Kanzaki H. Aria’ya hayran olan ve onun adımlarını takip etmenin hayalini kuran Mamiya Akari, sınav sonuçlarında sadece E seviyesi çıktığını görür ancak onun için her şey bitmemiştir çünkü Aria ona yol göstermeyi kabul etmiştir. Akari’nin birinci sınıf bir butei olup olamayacağını zaman gösterecektir.

35.Osomatsu-san

Osomatsu-san Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Komedi
Tarih:
 06.10.2015
Stüdyo: Studio Pierrot
Format: TV Serisi

Osomatsu-kun isimli gag manganın 27 yıl sonra çıkan ilk animesi karakterlerin yetişkin oldukları dönemi ele alacak.

Devamı Bir Sonraki Sayfada>>>

Bir Yorum Bırak

avatar
  Subscribe  
Bildir