Ekim 2015’de Çıkan Animeler

0
4202
views

36.High School Star Musical

High-School-Star-Musical Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Müzik, Okul, Günlük Hayat
Tarih:
 06.10.2015
Stüdyo: C-Station
Format: TV Serisi

Eğlence sektörü odaklı bir okul olan ve müzik bölümüne en büyük önemi veren Ayana Akademisi’nde, bu bölümün en yüksek notlarına sahip ilk üç öğrencinin oluşturduğu Hanasakura-kai isimli grup, öğrenciler arasındaki mevcut hiyerarşide en tepede yer almaktadır. Müzik bölümüne girmek için en kısa yol ise grup üyelerinin bizzat eğitim verdiği Star Frame sınıfında yer alabilmektir ancak Tōru, Kaito, Shō, Shū, ve Yūta için çeşitli nedenlerden ötürü sınıfa girmeye aday olmak bile çok zordur. Günlerden bir gün şans yüzlerine güler ve beş genç Hanasakura-kai üyelerinden Ootori’nin dikkatini çeker.

37.Yuru Yuri SanHai!

Yuru-Yuri-San☆Hai Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Günlük Hayat, Komedi, Okul, Shoujo Ai
Tarih:
 06.10.2015
Stüdyo: TYO Animations
Format: TV Serisi

Çay seramonisi kulübünün eski odasını alıp orada kendi kulüplerini kuran dört kız arkadaşın hikayesini anlatan Yuru Yuri serisinin üçüncü sezonudur.

38.JK Meshi!

JK-Meshi Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Komedi
Tarih: 06.10.2015
Format: TV Serisi

JK (Joshi Kousei – Liseli Kız) Meshi! adından da anlaşılacağı üzere genç kızların yemek pişirme maceralarını konu edinecektir.

39.Hantsu x Trash

Hantsu-x-Trash Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Komedi, Ecchi, Romantik, Seinen, Okul, Romantik, Spor
Tarih:
 06.10.2015
Format: OVA

Hayatta hiçbir amacı olmayan tembel lise birinci sınıf öğrencisi Hamaji Youhei, ne derslerinde başarılıdır ne de spor ve benzeri bir başka aktivitede uzun süre tutunabilmiştir. Üstüne üstlük durmaksızın kızlar tarafından reddedilen iflah olmaz bir sapıktır. Bir gün son sınıf öğrencilerinden biri ona, kızlarla yakınlaşabileceği onlara istediği gibi dokunabileceği bir kulüp olduğundan bahseder. Youhei bunu duyduğunda sutopu takımına katılacaktır.

40.Dance with Devils

Dance-with-Devils Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Romantik, Shoujo, Okul, Doğaüstü
Tarih: 07.10.2015
Stüdyo: Brains Base
Format: TV Serisi

Annesi Maria’yla Shikou şehrinde yaşarken renkli okul hayatının tadını çıkaran 16 yaşındaki Shikou Akademisi ikinci sınıf öğrencisi Tachibana Ritsuka’nın sakin günlerle geçen yaşamı bir gün ansızın etrafını saran ve onu isteyen yakışıklı şeytanların varlığını keşfetmesiyle ters düz olacaktır.

41.Hokuto no Ken: Ichigo Aji

Hokuto-no-Ken-Ichigo-Aji Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Komedi, Seinen
Tarih:
 07.10.2015
Format: TV Serisi

Hokuto no Ken serisinin spin-off gag mangası Hokuto no Ken: Ichigo Aji’nin anime uyarlamasıdır. Daha çok Souther üzerine yoğunlaşan serinin mangasında karakterin kendini hikayede içinde bulunmadığı anlara ve yerlere sokmaya çalışması gibi komik durumlar yaşanır.

42.Fushigi na Somera-chan

Fushigi-na-Somera-chan Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Komedi, Büyü, Günlük Hayat
Tarih:
 07.10.2015
Stüdyo: Seven
Format: TV Seris

Nonomoto Somera, arkadaşı Tendou Shizuku ve kardeşi Kukuru ile seyahat ederek günlerini geçirmektedir. Ayrıca ona annesinden kalmış Nonomoto Mahou-ken ismine sahip son derece güçlü bir çeşit büyülü kenpouya sahiptir.

Devamı Bir Sonraki Sayfada>>>

Bir Yorum Bırak

avatar
  Subscribe  
Bildir