Ekim 2015’de Çıkan Animeler

0
4202
views

43.Ore ga Ojousama Gakkou ni “Shomin Sample” Toshite GetsSareta Ken

Ore-ga-Ojou-sama-Gakkou-ni-Shomin-Sample-Toshite-Gets-Sareta-Ken Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Komedi, Ecchi, Romantik, Okul, Harem
Tarih:
 07.10.2015
Stüdyo: Silver Link
Format: TV Serisi

Dağlar arasına inşa edilmiş saklı bir okulda eğitim gören elit ailelerin kızları, bu okulda yüksek sınıf bir leydinin bilmesi gereken her şeyi öğrenirken; okul sayesinde kendilerini dış dünyadan kopararak bu dünyanın kötülüklerinden sakınıp masumiyetlerini korumaktadırlar ancak son zamanlarda, bu eğitim sisteminden dolayı birtakım sorunlar meydana gelmektedir ve okulun mezunları hayata atıldıklarında modern dünyaya ayak uyduramamaktadırlar. Bu problemin çözülebilmesi için sıradan bir hayat yaşayan normal bir erkek öğrencinin kaçırılması kararı alınır. Bu erkek öğrenci, okulda diğer kızların yanında eğitim görürken onlara dışarıdaki dünya hakkında bilgi verecektir. Kagurazaka Kimito, bu onura layık görülen kişi olur çünkü okul onun bu görevi yapabilecek kadar ortalama bir birey olduğu kanısına varmıştır. Seçilmesinin bir diğer sebebi ise okul liderlerinin Kimito’nun kaslı vücutlardan hoşlanan bir homoseksüel olduğunu düşünmeleridir. Kimito, eğer bu durum gerçek olmadığı takdirde kısırlaştırılacağını öğrendiğinde ortadaki yanlış anlaşılmayı düzeltmemek konusunda oldukça hevesli davranmak zorunda kalır. Şimdi yapması gereken tek şey, kimsenin dikkatini çekmeden gerçek dünyadan bihaber kızlarla dolu bu okulda günlerini geçirmektir.

44.Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) İkinci Sezon – Sunny Day

Fate-stay-night-Unlimited-Blade-Works-TV-İkinci-Sezon-–-Sunny-Day Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Aksiyon, Büyü, Doğaüstü, Fantastik, Shounen
Tarih:
 07.10.2015
Stüdyo: ufotable
Format: Özel Bölüm

Fate/stay night oyunlarının Tohsaka Rin’e odaklanan Unlimited Blade Works’e ait anime adaptasyonuna alternatif bir mutlu son getirecek on dakikalık bir özel bölümdür.

45.Tantei Team KZ Jiken Note

Tantei-Team-KZ-Jiken-Note Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Gizem
Tarih:
 07.10.2015
Stüdyo: SIGNAL MD
Format: TV Serisi

Arkadaşları, ailesi, notları ve daha pek çok şey konusunda takıntılara sahip olan ve bu yüzden sık sık endişelenen altıncı sınıf öğrencisi Tachibana Aya, dershanede tanıştığı, hepsi birbirinden farklı kişiliklere sahip akranı dört çocuğun Tantei Team KZ isimli grubuna katılır. Kendilerine has güçlü yönlere sahip bu takım arkadaşlarının yanında kendine “dil uzmanı” olarak yer bulan Aya, arkadaşlarıyla modern zaman vakalarını çözmeye uğraşacaktır.

46.Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru

Sakurako-san-no-Ashimoto-ni-wa-Shitai-ga-Umatteiru Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Gizem
Tarih:
 08.10.2015
Stüdyo: TROYCA
Format: TV Serisi

Yirmili yaşlarda, fevkalade bir güzelliğe sahip olmanın yanı sıra insan kemiklerine aşık ve bunları incelemede usta olan zengin bir ailenin kızı Sakurako, genç lise öğrencisi Shoutarou ile tanışır.  Hokkaido – Asahikawa’da yaşayan ikili tanışmalarının ardından kemiklere dair tuhaf ve gizemli vakaları çözmek için beraber işe koyulurlar.

47.Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai

Taimadou-Gakuen-35-Shiken-Shoutai Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Aksiyon, Askeri, Ecchi, Fantastik, Romantik, Harem, Doğaüstü
Tarih:
 08.10.2015
Stüdyo: Silver Link
Format: TV Serisi

Büyü gücüne sahip insanların sayısının fazlaca azaldığı bir dünyada, bir zamanlar nasıl güç ve askeri kabiliyet unsurlarının dengelenmesi için kılıçlardan büyücülüğe geçiş yapıldıysa bu sefer de büyü kullanımından silahlara doğru bir geri dönüşe gidilmiştir. Kusanagi Takeru, büyü kaynaklı her türlü tehdidi bulup ortadan kaldırmak üzere cadı avcısı olarak eğitilen bir okulda okumaktadır ancak silah kullanamayıp sadece kılıçla dövüşebildiği için okulun oldukça küçümsenen 35. Test Takımı isimli bölüğüne gönderilir. Bu takım normalde insanlarla ortaklaşa çalışmakta ya da onlarla iletişim kurmada zorlanan, kişiliklerinde problemler bulunan insanlardan oluşmaktadır ama bir gün bir cadı avcısından beklenen her şeye sahip silah ustası Outori Ouka, bölüğe katılır.

48.Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider

Subete-ga-F-ni-Naru-The-Perfect-Insider Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Gizem
Tarih:
 09.10.2015
Stüdyo: A-1 Pictures
Format: TV Serisi

Saikawa Araştırma Laboratuvarı üyesi Sōhei Saikawa’nın düzenlenen bir tatilde orada çalışmamasına rağmen aralarına katılan akıl hocasının kızı Moe Nishinosono ile bir ceset bulur. İkili, sonraları bir seri katil vakasına dönüşen bu olayı çözmeye çalışacaktır.

49.Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

Owari-no-Seraph-Nagoya-Kessen-hen Ekim 2015'de Çıkan Animeler

Tür: Dram, Shounen, Vampir, Doğaüstü
Tarih: 10.10.2015
Stüdyo: Wit Studio
Format: TV Serisi

Shinjuku’da gerçekleşen çarpışmadan sonra sonunda Mikaela ile buluşan ancak onun bir vampire dönüştüğünü gören Yuuichirou, ailesini kurtarmak ve şimdi yanında yer alan arkadaşlarını korumak için bilgi ve güç kazanması gerektiğinin farkına varır bu yüzden bir yandan bir vampiri tekrar insan yapmanın yollarını ararken vampirlerin kökünü kazıyacağı silahını düzgün kullanmak için sıkı çalışacaktır. Bu sırada Kureto Guren’i arayarak ona şok edici bir gerçekten bahseder. Bir ay içinde vampirlerin ana tayfası tekrar Tokyo’ya saldıracağı için Kureto, Guren’e Nagoya’ya gitmesi emrini verir.

Devamı Bir Sonraki Sayfada>>>

Bir Yorum Bırak

avatar
  Subscribe  
Bildir