One Piece Pirate Warriors 4 Oyun İnceleme

0
1557
views

27 Mart 2020’de Nintendo Switch, Steam, Ps4 ve XBOX One’a gelmiş olan Dynasty Warriors tarzı, Pirate Warriors serisinin son oyunu One Piece Pirate Warriors 4!

Bandai Namco tarafından çıkarılmış One Piece’in yeni oyunu Pirate Warriors 4 herkesi yeniden okyanuslarda seyahate çıkarıyor. Aksiyon-Beat-em-up tarzı olan oyun bizleri yeniden eğlendirmek için burada.
Yepyeni sistemi ve eklenmiş yeni karakterleri ile şaşırtıyor.

Öykü

pw4_2-1024x577 One Piece Pirate Warriors 4 Oyun İnceleme

Dramatic Log Anime’de geçen olayları ele alıyor. Size özel karakterleri seçtirerek öyküyü bambaşka bir şekilde oynamanızı sağlıyor. Dramatic Log kısa olmasına rağmen oyun orijinali Wano Öyküsü dahil eğlence hız kesmiyor. Eğer diğer karakterler ile de aynı öyküyü yapmak istiyorsanız Dramatic Log da o öyküyü bitirdikten sonra Free Log u deneyebilirsiniz.

pw4_3-1024x577 One Piece Pirate Warriors 4 Oyun İnceleme

Treasure Log ise Her biri özel olan Anime’den bağımsız ve zor olan öyküler içeriyor. Oyun online veya 2P Co-op İle oynanabiliyor. Oyunda karakterleri güçlendirmek için harita ve coin sistemi içeriyor.

Sistem

pw4_4-1024x578 One Piece Pirate Warriors 4 Oyun İnceleme

Oynayarak kazandığınız para ve Coinler ile karakter haritalarında skill veya stat öğrenerek karakterlerinizi güçlendirebilirsiniz. Oyun oynanabilir Big Mom ve Kaido dahil 43 ve gelecek 9 adet DLC karakterden oluşuyor.

Oyun bilindiği üzere Dynasty Warriors gibi Aksiyon ve Beat-em-up(Herkesi yenme) tarzında. Havada ve yerde savaşan iki ayrı türde karakter tipi olmakta ve aynı zamanda Teknik,Güç, Gökyüzü gibi değişik türler karakterlerin özelliklerini ve dövüş stillerini belirlemekte.

pw4_5-1024x577 One Piece Pirate Warriors 4 Oyun İnceleme

Genel Olarak Puan 4/5.
Oyun PW3’e göre kısa. Çok eksikleri var. Belki eksikler DLC ile düzeltilebilir.
Daha önce Dynasty warriors tarzı oyun oynamadı iseniz ve One Piece hayranı iseniz bizce hemen alın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments