Temmuz 2015’de Çıkacak Animeler

0
5175
views

21.Akagami no Shirayukihime

06e9ee59388dadc844e9593a4c618500 Temmuz 2015'de Çıkacak Animeler

Shirayuki, ilaç yapan ve ülkesinde çok nadir bir durum olan kızıl saçlara sahip bir genç kızdır. Ülkenin prensi ona evlenme teklif edince çareyi kaçmakta bulan Shirayuki, komşu ülkenin prensi Zen ile karşılaşır. Ona büyük saygı duyarak sarayında doktor olarak çalışmaya başlar.

Tür: Dram, Fantastik, Tarihi,  Romantizm, Shoujo
Tarih: 04.07.2015
Stüdyo: Bones
Format: TV Serisi

22.Senki Zesshou Symphogear GX: Believe in justice and hold a determination to fist

20150315_gear01 Temmuz 2015'de Çıkacak Animeler

Sınır hadisesinden sonra herkes, onlara büyük acılar çektirmiş Noise isimli uzaylı türünün artık geri dönmemek üzere gittiğine inanmaktadır ancak ön görülemeyen yeni bir çatışma yaklaşmaktadır. Yokohama Limanı Oosan-bashi Pier’de Noise ırkının izine benzer bir iz tespit edilmiştir. Gizemli bir teknoloji kullanan yeni bir muharebe grubu Hibiki ve diğer idollerin bu yeni düşmanla mücadelesinin önüne geçmektedir. Düşmanın ne kadar güçlü olduğunu duyan Tsubasa İngilltere’den geri döner ama Symphogear kullanıcılarını karşılık vermeye fırsat bulamayacakları zorlu bir dövüş beklemektedir. Dünya’nın sonunu getirecek şarkı için çarpışma başlamıştır. ( ZweiWing olarak bilinen iki idol Kasanari Tsubasa ve Amou Kanade’den Kanade’nin Noise ırkı ile bir dövüşü sırasında yaralı bir kızı, Hibiki’yi, kurtarmaya çalışırken kendini feda edişini ve bu olaydan iki yıl sonra Hibiki’nin Tsubasa ile aynı gücü kazanıp ona katılmasını anlatan “Senki Zesshou Symphogear: Meteoroid-Falling, Burning, and Disappear, Then…” isimli seri ile 2012 yılında başlangıç yapan ve “Senki Zesshou Symphogear G: In the Distance, That Day, When the Star Became Music…” isimli ikinci sezon ile 2013 yılında devam eden hikayeyi kaldığı yerden anlatacak üçüncü Senki Zesshou Symphogear animesidir.)

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Müzik
Tarih: 04.07.2015
Stüdyo: Satelight
Format: TV Serisi

23.Code Geass: Boukoku no Akito 4 – Nikushimi no Kioku Kara

20141218_geass01_resize Temmuz 2015'de Çıkacak Animeler

Tür: Aksiyon, Askeri, Mecha
Tarih: 04.07.2015
Stüdyo: Sunrise
Format: Film

Code Geass: Boukoku no Akito film serisinin dördüncü filmidir.

24.Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri

Gate-Jiei-tai-Kanochi-nite-Kaku-Tatakaeri-600x320 Temmuz 2015'de Çıkacak Animeler

20XX’in Ağustos ayında bir başka paralel boyuta açılan ve Gate olarak bilinen bir portal Tokyo’nun Ginza bölgesinde belirmiştir. Canavarlardan oluşan taburlar portaldan akın etmiş ve bölgeyi kana bulamıştır. Japon Toprağı Savunma Gücü isimli organizasyon ise olaya anında müdahale ederek bu varlıkları Gate’e geri itmiştir. Anlaşma sağlamak ve sonraki saldırılara hazırlanmak isteyen organizasyon Üçüncü Rezonans Takımı isimli grubu Gate’in diğer tarafına, “Özel Bölge” olarak tanımlanan yere göndermiştir. 33 yaşındaki organizasyon üyesi aynı zamanda da bir otaku olan Itami Youji bu takımın başına atanmıştır. Ekip çatışmalardan fırsat bulduğunda pek çok yeri ziyaret edecek ve diğer tarafın kültürünü ve coğrafyasını tanıyacaktır. Bu ziyaretlerde gösterdikleri çabalar sonucunda sevimli bir elf kızı, bir yarı tanrı ve bir büyücüyle bile arkadaş olacaklardır. Ancak Gate’in diğer tarafında Amerika Birleşik Devletleri, Rusya ve Çin gibi büyük güçler paralet boyuttaki Özel Bölge’nin kaynaklarıyla ilgilenmeye başlayacak ve Japonya’ya bu konuda diplomatik yollarla baskı uygulayacaklardır.

Tür: Aksiyon, Askeri, Fantastik, Macera
Tarih: 04.07.2015
Stüdyo: A-1 Pictures
Format: TV Serisi

Bir Yorum Bırak

avatar
  Subscribe  
Bildir