Akame Ga KILL Mangası Sona Yaklaşıyor

0
926
Akame Ga Kill Anime,Manga,Bitiş Tarihi,Anime Haberleri,Akame Ga Kill Manga bitiş

Takahiro ve Tetsuya Tashiro’nun çizdiği 14 ciltlik Akame Ga KILL! serisinin 15. cildinin sonuncu olacağı açıklandı.akame ga kill manga,anime izle,anime haberleri,akame ga kill manga bitti,bitiş tarihi,manga bitiş tarihi,anime bitiş tarihi,akame ga kill 2,3,4,5,6 sezon,

Son serinin bu kış içerisinde yayınlanması bekliyor.

Yapılan istatistiklere göre çıkmış olan 14 cilt ile birlikte Akame ga KILL! Zero toplamda 3,300,000 kopya basım sayısına ulaşmış.

Karanlık fantezi ve aksiyon türünde gelişen manga Tatsumi isimli genç bir savaşçının askeriyeye katılması için İmparatorluk Şehrine doğru olan
yolculuğunu anlatıyor.Tabi ki bu yolculuk istediği türde gitmiyor ve genç Tatsumi’nin bulduğu tek şey yozlaşmış,çürümüş ve vahşetle dolu bir dünya oluyor.
Night Raid isimli yer altında devrimsel hareketleri destekleyen bir grupla karşılaşan Tatsumi İmparatorlu ve soyluluğun gerçek yapısını görünce onlara katılıyor.

Agame ga KILL! Zero çoğunlukla Night Raid isimli grubun üyesi Akame’nin İmparatorluğun emri altındaki profesyonel suikastçi olarak geçen hayatını anlatıyor.
Manga’nın geçen sene Haziran ayında yaptığı açıklamaya göre seri artık final noktasına ulaşmak üzere.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments