Bilinmeyen suları keşfet: Ocean Wars sizi keşfedilmemiş okyanus sularına götürür

0
1189

Bilinmeyen suları keşfet: Ocean Wars siz keşfedilmemiş okyanus sularına götürür

Uluslararası oyun geliştiricisi ve yayıncısı 37Games, 2016 Ağustos sonuna doğru yeni bir Mobile oyun ile Türk oyuncuların karşına çıkacak. Benzeri görülmemiş bir okyanus temalı mobile strateji  oyunu Ocean Wars, keşif maceracılarını post-apokaliptik ve distopyacı, keşfedilmemiş sulara götürür.

Ocean Wars 1

Ocean Wars tüm dünyanın sularla kaplı olduğu bir zamanda gerçekleşir. İnsan oğlunun neden olduğu kirlilik ve küresel ısınmadan dolayı Güney ve Kuzey kutupları eridi ve bazı adalar hariç tüm topraklar sular altında kaldı.Bu tufanda insanlığın çok azı hayatta kalırken, hayatta kalanlar burayı yaşanabilir bir ev haline getirmek için adalardan kaynak toplamak ve okyanusu keşfetmek zorunda kalırlar. Fakat hayatta kalanlar büyük risk altındadır. Sızan radyasyon nedeni ile denizde evrimleşmiş yaratıklara ve korsanlara karşı savaşmak zorundalar. Bu yüzden hayatta kalanları korumak için farklı adalar çevresinde birlikler oluşturulur.

Ocean Wars 2

Diğer stratejik oyunlardan farklı olarak Ocean Wars içinde oyuncular topraklarını genişletmeyi amaçlamıyor. Sahip oldukları tek adayı koruyup, adayı güçlendirip yaşanılabilir bir yer haline getirmeye çalışmaktadırlar. Kaynak keşifle bulunabilir. Fakat her yerde gizlenen yaratıklar ve korsanlardan dolayı okyanuslar tehlikelerle doludur.

Ocean Wars 3

Oyuncular bir keşif gezisinde iken, adaları istila tehdidi altındadır. Defansif tesisler ve eğitimli birlikler adayı bu tehlikelerden korumak için gereklidir. Diğer taraftan, oyuncular güçlü bir orduya sahip oldukları zaman daha fazla kaynak elde etmek için diğer adalara meydan okuyup saldırıya geçebilirler.

Ocean Wars 4

Oyun, dünyanın her yerinden oyuncuların bir araya gelerek oynadığı özel bir mega sunucu tarafından çalıştırılır. Oyun dilini rahatça ve kolayca değiştirebilmenin yanında, oyun-içi çevirici oyunculara farklı dillerde iletişim kurma imkanı sunar.

Ocean Wars 5

37Games’in Türk pazarındaki ilk mobile oyunu Ocean Wars resmi yayım tarihi Ağustos sonu olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen 37Games resmi sitemizi ve Facebook fun sayfasını ziyaret ediniz.

37Games Resmi Website: http://tr.37.com/

37Games Facebook sayfası: https://www.facebook.com/OceanWars.tr/

 

Ocean Wars Hakkında:

Ocean Wars 37Games uluslararası oyun geliştiricisi ve yayıncısı tarafından yayımlanan bir okyanus temalı inşa etme ve stratejik mobil oyundur. Oyun neredeyse tüm toprakların sularla kaplı olduğu bir post-apokaliptik ve distopyacı dünyasında geçer. Açık uçlu okyanus haritaları ve ada inşaatı imkanları ile oyuncular, Ocean Wars keşfedilmemiş suları istedikleri gibi keşfedebilirler. Diğer taraftan, birlik ve donanma eğitimi de savaş oyununun önemli bir parçasını oluşturur.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments