Boruto: Naruto: Kishimoto New Key Art

0
2672

Boruto:Naruto the Movie Yeni Anahtar Teknigi ve Movie Hakkında Bilgi

Uyarı: spoiler!

Boruto Yeni anahtar sanatı: Naruto , Masashi Kishimoto  tarafından tasarlandı Biz filmin ana karakterleri inandığımız olarak Naruto, Sasuke, Boruto, Sarada, Mitsuki, Inojin, Shikadai ve Chocho bulunmaktadır. Arka planda, kim olduğunu emin değiliz, ama asıl kötü adam olarak elinde Rinnegan’a ile Kaguya Otsutsuki benziyor. Yine,  Kaguya dan eğer emin değilseniz,  Sasuke onun için şu anda çalışan Naruto Gaiden dönmek için bir şans olarak orada gördük: Yedinci Hokage ve Scarlet manga, bu yüzden. Anahtar teknikte belirtilen sloganı yer alıyor.boruto-naruto-the-movie

Boruto, Naruto, Sasuke ve Sarada – resim “Babamın dönemi !! değil” ve dört başrol karakteri hakkında bilgi biraz verir şeklindeki Boruto.

  • Boruto, tarama diye bir ninja yeteneği ile kutsanmış bir dahi olduğunu bahseder. Ayrıca Boruto hep çalışan babası,olan  Naruto dan  nefretle bahseder.
  • Naruto, o Gizli Yaprak Köyü Yedinci Hokage ve her zaman gerçekten meşgul olduğunu bahseder.
  • Sasuke,Boruto master ve Boruto  Naruto’yu aşmak amacı ile onun altında eğitim aldığını söyledi. Boruto özellikle onun ustası olması için Sasuke’yi istediğini söylüyor.
  • Sarada aynı anda Naruto büyük saygı görürlen, Boruto ile yoldaşlar olarak bahsedilmektedir.
  • PygYrap

Yedinci Hokage ve Scarlet Bahar Bölüm 700 + 7: Son fakat  az değil, gelecek takım Naruto Gaiden için kapak olarak  Boruto, Sarada ve Mitsuki yeni bir görsel olduğunu.

Her ninjanın  bir kafa bandı takması gerekir bundan  dolayı, bu görüntü, Genin olmadan önce üçünün görüntüsü

KspeIEf

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments