Boruto: Naruto The Movie’deki Karakter Tasarımları

1
2872

Shueisha’ya ait Weekly Shonen Jump dergisinde Kishimoto tarafından film için hazırlanan Boruto: Naruto The Movie’nin posteri ile karakter tasarımları paylaşıldı. Bunların yanı sıra filmin yapım kadrosunda yer alacak isimlerle filmin 7 Ağustos’ta vizyona gireceği belirtildi.

  • Kishimoto tarafından film için tasarlanan poster:

boruto naruto the movie izle

Posterde yer alan slogan: “Beni izle rezil yaşlı adam!

  • Boruto (Bolt) ve Sarada’nın (Salad) karakter tasarımlarının dergide paylaşılan taslakları:

Boruto için yapılan açıklama şu şekilde: “Onun yüz ifadesinden yaramaz ve arsız bir kişiliğe sahip olduğu söylenebilir. O, her iki yanağında yer alan bıyık çizgilerine sahip.

boruto naruto the movie izle

Sarada için yapılan açıklama şu şekilde: “Onun özelliği soğuk gözlere sahip olması. O, Uchiha ailesinin armasının yer aldığı bir kıyafet giyiyor.

boruto naruto the movie izle

Orijinal eser, senaryo ve karakter tasarımları Masashi Kishimoto’ya ait olacak ve Kishimoto aynı zamanda filmin prodüksiyonunda şef danışman olarak yer alacak. Daha önce Naruto Shippuuden’de bölüm yönetmenlği ve Road to Ninja: Naruto the Movie filminde animasyon yönetmenliği yapmış Hiroyuki Yamashita bu filmi de yönetecek. Ukyou Kodachi ise Masashi Kishimoto ile birlikte senaryo üzerinde çalışacak isim. Filmde Boruto ve Sarada’yı seslendirecek seiyuuların bir sonraki Weekly Shonen Jump sayısında açıklanması planlanıyor.

Son olarak bu filmle aynı zaman diliminde geçecek olan ve Boruto ile 7. Hokage’ye yoğunlaşacak mini manga serisi Naruto Gaiden: Nanadaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki’nin (Naruto Spinoff: The Seventh Hokage and the Scarlet Spring Month) 27 Nisan’da Weekly Shonen Jump’ta başlayacağını hatırlatalım.

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments