Boruto: Naruto The Movie’nin İki Yeni TV Reklamı

0
1201

Vizyona Girişine Günler Kala Boruto: Naruto The Movie’nin İki Yeni TV Reklamı Paylaşıldı

Boruto ve Sarada’nın ekip arkadaşı Mitsuki’nin yer aldığı web reklamından sonra Boruto: Naruto The Movie’ye ait Boruto’nun Naruto ve Sasuke ile olan ilişkilerine yoğunlaşan iki yeni TV reklamı filmin resmi web sayfası tarafından paylaşıldı. Videolarda filmin Kana-Boon’a ait tema parçası “Diver” yer alırken, daha önce duyurulan “Naruto ga Hokage ni Natta Hi” (The Day Naruto Became a Hokage/Naruto’nun Hokage Olduğu Gün) isimli one-shot manganın da yer alacağı “Naruto Hiden Zai no Sho Official Movie Book” isimli resmi kitapçığın da tanıtımı yapılıyor.


Yukarıda bahsetmiş olduğum özel kitapçıkta yer alacak one-shot mangaya ait ilk görüntüler de filmin resmi web sayfasında yerini aldı.

Paylaşılan bu görüntülerde Kakashi’nin bir törenle Naruto’yu 7. Hokage olarak kitlelere takdim edişini görüyoruz. Masashi Kishimoto tarafınan bizzat çizilen bu one-shot’ta daha önce orijinal mangada yer almamış yepyeni bir hikaye işlenecek.

boruto-naruto-the-movie

7 Ağustos’ta gösterime girecek olan filmi Japonya’da anlaşmalı sinema salonlarında izleyecek olan ilk iki milyon seyirciye verilecek olan resmi kitapçık bu one-shot manga dışında Naruto mangasının final bölümü olan 700. bölümün daha önce Weekly Shonen Jump’ta yayımlanan renkli baskısını da içerecek.

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments