Final Fantasy XV 53 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

0
723
X finalX fantasyX final fantasyX final fantasy XVX final fantasy çıkış tarihiX final fantasy XV fiyatıX final fantasy XV indirme

Square Enix firması PS4 ve Xbox için çıkacak Final Fantasy XV oyunundan 53 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı.Videoyu İngilizce alt yazı ve diyalog ile izleyebilirsiniz.

Oyunun ufak bir gecikmeden sonra Kasım ayının 29’unda piyasaya çıkması bekleniyor.Oyunun Deluxe Edition setinin içinde bir adet çelik kaplama kitap,Kingsglaive: Final Fantasy XV filminin kopyası,ve üç adet DLC eşyası içeriyor.

Bu eşyalar Royal Raiment elbisesi.Masamune silahı ve Regalia’nın araç rengini yeniden değiştirecek olan Platinum Leviathan.

Deluxe Edition ön satış için 89 dolar fiyatından satılacak.Türkiye satış fiyatı bilinmemekle birlikte dolar bazında hesaplarsak 260 TL ediyor.

 

Final-Fantasy-XV

Aynı zamanda koleksiyoncular içinde özel bir seri yapılacak. Collector’s Edition olarak adlandırılan seri,Deluxe Edition’daki herşeyi içermekle birlikte ekstra bir 192 sayfa resim kitabı,Noctis’in Play Arts Kai figürü, animeden ve oyun içerisinden müzikler,Brotherhood:Final Fantasy XV animesi ve ekstra dört eşya içeriyor.

Bu eşyalar : Travel Pack,Camera Kit,Angler Set ve Gourmand Set olacak gibi gözüküyor.Collector’s Edition 269,99 dolar fiyatından satışa sunulacak.

Dijital olarak indirme yapmak isteyen ve hediyelerle işi olmayanlar için Square Enix birde Dijital Premium Edition sunuyor.Oyunun indirilebilir versiyonu ile birlikte çıkacak 6 DLC için Season Pass içeren bu paketde 84,99 dolardan satışa sunulacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments