Garo: Guren no Tsuki ile İlgili Ayrıntılar

0
926

Stüdyo MAPPA’dan Maruyama Masao tarafından Garo: Honoo no Kokuin’den sonra ikinci bir Garo animesinin geleceği  serinin bir dönem dizisi olarak Japonya’nın Heian Periyodu’nda geçeceği ve baş karakterlerden birinin bir kadın olacağı duyurulmuştu. Sonrasında ise Garo: Guren no Tsuki’nin karakter tasarımlarında Katsura Masakazu’nun yer alacağı açıklanmış ve ana karakterlerden “karanlığa saldıran kişi” olarak Raikou’ya odaklanan animeye dair ilk tanıtım videosu ile karakterlerin gölgelerinin yer aldığı ilk görsel paylaşılmıştı.


Yapım kadrosuna eklenen isimler.

  • Yönetmen: Wakabayashi Atsushi
  • Orijinal Karakter Tasarım: Katsura Masakazu
  • Senaryo: Inoue Toshiki
  • Hikaye Editörü: Aikawa Shou
  • Animasyon Stüdyosu: MAPPA

Inoue Toshiki ve Aikawa Shou’nun danışmanlığında serinin senaryosundan sorumlu isimler Yoshioka Takawo, Minakami Seishi, Wachi Masaki, Inotsume Shinichi ve Murakoshi Shigeru. Katsura Masakazu’nun orijinal karakter tasarımları Ebihara Masao tarafından animeye uyarlanacak. Nanba Katsuki CG animasyon yönetmeni olarak karşımıza çıkacakken, ses yönetmenliğini Kubo Souichirou üstlenecek. Serinin müzikleri MoNACA tarafından yapılacak.

Devamında yine karakterlerin gölgelerinin yer aldığı iki tanıtım videosu daha yayımlanan serinin seiyuu kadrosunda yer alacak isimlerle başlangıç tarihi dün itibariyle yeni görselin yanında paylaşıldı.

Bu videoda Yasusuke ve Kintoki’ye odaklanılıyor.

Bu videoda Michinaga ve Douman’a odaklanılıyor.


Web sitesinin yaptığı açıklamaya göre Paku Romi, Yajima Akiko, Namikawa Daisuke, Seki Tomokazu ve Horuichi Kenyuu animede yer alacak.

Karakterlerin gölgeler içindeki 1. görsel:

garo-guren-no-tsuki

Karakterlerin gölgelerden çıktığı 2. görsel:

garo-guren-no-tsuki-2

Garo: Guren no Tsuki, 9 Ekim’de Japonya’da yayımlanmaya başlayacak.

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments