18 Nisan, 2024, Perşembe
Ana SayfaANASAYFAGoku Günü! Japonya'da Resmen Tanınan Gün 9 Mayıs

Goku Günü! Japonya’da Resmen Tanınan Gün 9 Mayıs

Mutlu Goku Günü! Son Goku Dragon Ball Z – Bugün tüm zamanların en etkili karakterlerden birini kutlamak için gün!Bu yıldan itibaren, 9 Mayıs Japonya Yıldönümü Birliği tarafından Japonya’da resmen tanınan gündür. DBZ arkasında animasyon stüdyosu, Toei Animation, aslında bu günün anısına Japon Yıldönümü Birliği ile bir başvuruda bulundu ve onların isteği kabul edildi!

Fr8gETc

Peki neden 9 Mayıs? Eh, Mayıs sayısı 5 sayı 9 “Ku” okunabilir ise “git” okunabilir yılın ve Japonca beşinci ayıdır.

Goku Japon ses aktris, Masako Nozawa, son zamanlarda piyasaya Dragon Ball Z, bir taramadan sonra sahne etkinliğine katıldı: Japonya’da Kıyamet ‘F’ filmi bugün erken saatlerde, bu gün bu büyük kutlamak için. O ses oyunculuk kariyerine nasıl başladığını paylaştı. Başlangıçta, o gerçekten o bir ses aktris haline gelmiştir gerçekten  başarı Bunca yıldan sonra, ancak, o bir sahne aktris olmaya talip çünkü oyunculuk ses nefret ediyordu. Dragon Ball yaratıcısı Akira Toriyama, aslında o rol oynamaya onu seçmelere sonra Goku hakkını oynaması gereken biridir . Toriyama-san da Gohan ve Goten oynamak için Nozawa-san seçilmiş biridir.

URRdfHW

10 Mayıs Goku olan Anneler Günü’nü kutlamak amacıyla ( onun gibi giyinmiş bir kişi) 59 karanfil bir buket ile sahne etkinliğinde Nozawa-san şaşırttı  ona bunları takdim etti”Dragon Ball annesi.” Nozawa -San Bu seni sinsi”diyerek yanıt verdi. Goku kendi çocuğu gibi görünüyor sözlerine ekledi.

vDovNfA

Kaynak:saiyanisland

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ MAKALELER

Popüler Yazılar

En Çok Yorum Alanlar

Son Yorumlar