24 Mayıs, 2024, Cuma
Ana Sayfa ANASAYFA GTA 5’in PC Sürümü 3DM Ekibi Tarafından Kırıldı!

GTA 5’in PC Sürümü 3DM Ekibi Tarafından Kırıldı!

0
972

 

GTA 5, 2 gün önce çıkmasına rağmen oyun crackleri konusunda ünlü 3DM ekibi tarafından kırılarak herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Onca ertelenme sonrası ha geldi, ha gelecek denilenGTA 5, 2 gün önce sevenleriyle PC platformunda da buluşmuştu. Oyunun çıkmasından birkaç gün önce Torrent’e düşen Rockstar Games‘in son baş yapıtı korsancılara yenik düştü.
gta-5-in-pc-surumu-3dm-ekibi-tarafindan-kirildi-705x290
Oyun crackleri konusunda son yılların gözde ekibi 3DMtarafından kırılan GTA V, bu kadar çabuk bir biçimde kırılmış olmasıyla herkesi şaşırttı.7e17fe0ce733908dffcf40a780f84847Daha oyun ön satış aşamasındayken Torrent’e düşen GTA V, oyun çıkmadan milyonlarca kişi tarafından indirilmişti. Fakat daha kırılmadığı için oynanamayan bu oyun artık bugünden itibaren korsan meraklıları tarafından oynanabilir hale geldi.Özellikle oyunlarda uygulanan yüksek fiyatlar nedeniyle korsana yönelen kesimin fazlasıyla dikkatini çekecek bu konu Rockstar Games tarafından fazla önemsenmeyebilir. Çünkü oyunun minimum gereksinimleri bile oldukça iyi bir sistem gerektirmekte. Bu sebeple firma oyunu oynayabilecek kişilerin oyuna para verip satın alabileceği bir maddi gelire sahip olduğunu düşünüyor olabilir.maxresdefault (1)(4)Oyunun yayınlanan crack dosyası v1 olarak geçmekte ve sadece 64 bit yapıdaki Windows 7 işletim sistemi üzerinde çalışmakta. Daha sonra Windows 8 ve 8.1 için de v2’yi yayınlacağı duyurulan crack’in 435 MB boyutunda olduğu söylenmekte.

İllegal ve bilişim suçu olan kırılmış oyun kullanımı, bunu göze alarak kullananlar için başka tehlikeleri de bulunuyor. Şu anda GTA 5’i kıran yama için internet ortamında GTA V’e ait birçok virüs ve reklam içeren sahte paylaşımlar da mevcut. Bu sebeple takipçilerimizin bu yola başvurmamalarını öneriyoruz. Çünkü hem illegal bir yönteme başvuruyor olacaksınız hem de doğru bir arama yapmamanız durumunda bilgisayarınız Trojan ve Keylogger gibi envai çeşit virüssaldırılarına açık duruma geleceğini hatırlatmış olalım.

 

Kaynak:webtekno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments