Haziran 2015’de Çıkacak Animeler

0
2989

2015 Yılının Haziran Ayında Çıkacak Animeler

 

 

 

 

1.Monster Musume no Iru Nichijou

C2B

Tür: Okul, Romantik, Komedi, Ecchi, Fantastik, Harem, Seinen
Tarih: 27.06.2015
Stüdyo: Lerche
Format: TV Serisi

Yıllardır, Japon hükümeti bir sır gibi korumuştur: efsanevi yaratıklar Centaurlar , kartallar ve Lamias  gerçek üç yıl bu hikayenin başlamadan önce, hükümet, bu canlıların varlığını yayınladı ve yasal tasarıyı kabul “Türler arası Kültürel Değişim Yasası”. O zamandan beri, “liminals” döviz öğrenci ve benzeri sıradan aileleri ile yaşayan, insan toplumunun bir parçası haline gelmiştir au-pair , ancak diğer görev ve kısıtlamalar.

Kimihito değişim programı için gönüllü değildi, ama Bayan Smith  yanlışlıkla onun kapısına Miia   O, onu gönderdi ve birlikte yaşamaya başladı. Hikaye devam ettikçe, kimihito bir farklı türlerin her biri, karşılayan ve diğer kadın liminals barınak verir. Bazıları bayan tarafından kendisine dayatılan Smith-ya kendilerini de zorlamak ve onu heyecanlı bir ortamda kendini bulmak için ona yeni ev yaparken uyum içinde yaşamak isterler ama Kimihito Miia’nın cazibesine kapılır ama yasalara da uymak zorundadır.

2.Suzakinishi: The Animation

20150524_suzaki01

Tür: Komedi
Tarih: 30.06.2016
Stüdyo: Feel
Format: TV Serisi

Dengeki Online’a  göre radyo programı kapalı tabanlı bir anime SuzakiNishi, ses oynadığı Aya Suzaki ve Asuka Nishi, Temmuz ayında prömiyeri olacak aktrisler.Stüdyo projenin arkasındaki olacaktır.

Aya Suzaki:

20150524_suzaki02

Asuka Nishi:

20150524_suzaki03

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments