İkinci Ranpo Kitan: Game of Laplace Tanıtım Videosu

1
2420

Fuji TV’de  yer alan haftalık yayın kuşağı Noitamina geçtiğimiz kasım ayında gerçekleşen noitaminA Duyuru Konferansı 2015’te bu sene içerisinde gerçekleşecek dört projesini tanıtmıştı. Bu sezon yayımlanan ve animasyonlarında son zamanların dikkat çeken yapımlarından Zankyou no Terror, Shingeki no Bahamut: Genesis’i ortaya koyan stüdyo MAPPA’nın imzasını taşıyan Punch Line bu serilerden izleyicilere sunulan ilkiydi. Mayıs ayında ise bu animelerden bir diğeri, Ranpo Kitan: Game of Laplace’a ait bir tanıtım videosu yayımlandı ve yapımda yer alan karakterleri tanıtan bu video serinin temmuz ayında yayın hayatına başlayacağının haberini verdi.

ranpo-kitan

Karakterler:

Dehasıyla tanınmış genç bir dedektif olan Akechi, cinayet vakalarını çözmek amacıyla bahsi geçen ortaokulu ziyaret eder. Oldukça tuhaf bir karaktere sahip olan Akechi, kutu kahve tutkunudur.

Seiyuu: Takahiro Sakurai (Psycho-Pass – Makishima Shougo, Code Geass – Suzaku)

ranpo-kitan-akechi

Başka insanlara pek de ilgi duymayan ve onlarla ilişki kurmaktan hoşlanmayan Kobayashi buna rağmen Hashida isminde bir arkadaşa sahiptir ve etrafındakilerden bağımsız bir hayat sürmektedir. Akechi ile tanışmasıyla onun araştırmalarına dahil olur.

Seiyuu: Rie Takahashi (Captain Earth – Ayana Aizawa, Gakkou Gurashi! – Miki Naoki )

ranpo-kitan-kobayashi

Kobayashi’nin arkadaşı sınıf temsilcisi Hashida, tanınmış bir ailenden gelmektedir. Yardımsever bir kişiliğe sahiptir.

Seiyuu: Daiki Yamashita ( Yowamushi Pedal – Sakamichi Onodera)

ranpo-kitan-hashida

 

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments