iOS 9 iPad için Donanım Klavye Kısayolları Getiriyor

0
1369

İOS 9 ile Gelen Klavye Kısayolları

IPad için klavye aksesuarları var. Çoğunlukla bu kullanıcıların ses ayarı ve ana ekrana gidiyor gibi kendi tablet üzerinde belgelerin yanı sıra kontrol bazı yönlerini, dışarı yazım sağlar. Ancak ile iOS 9 , Apple bazı şeyleri değişiyor olacak ve donanım klavye kısayolları getiren tablet.

ipad-keyboard-640x437

Bu demektir ki sizin iPad ile klavye kullanmayı planlıyorsanız, size daha önce sizin için daha fazla klavye kısayolları olacak emin olabilirsiniz. Kullanıcıların, bir belgeye yorum eklemek kelime sayısını kontrol etmek ya da bir anahtar kelimeyi bulmak için kısayollar kullanabilirsiniz ,neredeyse Apple kendi Sayfalar uygulaması ile bu hafta başlarında WWDC 2015 döneminde bunu gösterdi.

Donanımsal olarak  klavyeler var, ama onlar kendi işlevselliği ile sınırlıdır ve gelecek özellikler eklenmesi gerektiğini, yani bu kısayolları zaten klavyeler kendilerini kablolu edildiğini belirtmek gerekir.

Yeni gelişmeler geldikçe sizlerle paylaşacağız.Bizi takip etmek için Face Book sayfamızı beğenebilirsiniz ,twitter hesabımızı takip edebilirsiniz başka bir haber veya konu ile görüşmek üzere 🙂

 

Kaynak:ubergizmo

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments