Kıyamet Savaşçıkları için yeni bölüm güncellemesi geliyor

0
1457

KIYAMET SAVAŞÇILARI YENİ BÖLÜM GÜNCELLEMESİ UMUT ALANI VE T10 TEÇHİZAT SETİ

Tarayıcı bazlı Aksiyon RPG oyunu Kıyamet Savaşçıları 17 Mart tarihinde Umut Alanı, yeni T10 teçhizat seti ve güçlü T4 Kanatlarını içeren yeni 5.1 sürümünü güncelliyor. Dahası, Kıyamet Savaşçıları yapımcıları Nisan ayında tamamlanması planlanan dördüncü karakter–(Aziz) üzerinde çalışmalarına devam ediyorlar.

Kıyamet Savaşçıları 1

Gelecek olan yeniliklere bakalım. Oyuncular, daha önce melekler tarafından korunan fakat şimdi antik İlahi Teçhizatları elde etmek için en vahşi canavarlar tarafından ele geçirilmiş Umut Alanına doğru ilerliyorlar. Oyuncular ayrıca Fısıltı Vadisi denilen gizemli bir alandan geçmek ve benzersiz Boss’larla savaşmak zorunda kalacak.

Kıyamet Savaşçıları 2

Buna ek olarak, karakterlere süper güç kazandıracak yeni T10 teçhizat seti ve T4 kanatları yeni güncellemeden sonra elde edilebilir. Karakter tüm T10 teçhizat setini giydiği zaman mükemmel bir görüntü alacak. Oyuncular yeni Umut Alanı ve Fısıltı Vadisi haritalarında T4 kanat birleştirmek için gerekeli teçhizat ve materyalleri toplama şansı elde edecekler.

Kıyamet Savaşçıları 3

Binek statüsünü geliştiren yeni öğe Ejderha Pulu ve Yadigarı geliştirmek için kullanılan öğe Mithril ayrıca oyuna eklenecektir. Birçok yeni etkinlikler de ayrıca bu güncellemede oyuncuların yüzünü güldürecek. Son olarak, Nisanda yeni gelecek dördüncü sınıf karakteri için hazır mısınız!

Hadi yeni yolculuğuna şimdi başla: http://play.37.com/mitoloji/?cid=83&scid=mo5.1

Kıyamet Savaşçıları

Kıyamet Savaşçıları gerçek zamanlı bir RPG oyunudur. Birlikler, partiler, zindanlar, kutsal silahlar ve zırhlar, dünyayı elinde tutan lordlara karşı mücadeleler, elit ruhlara karşı savaşlar, oyuncularla yapılacak düellolar, birlik savaşları, onlarca ödül ve etkinlik, karakter, binek ve pet yetenekleri, silah, zırh ve büyü geliştirme ile çok daha fazlası Kıyamet Savaşçılarında seni bekliyor! İnsanoğlunun Son Savaşı Başlıyor!

37Games Hakkında

37Games tarayıcı ve mobil oyunlar sunan online oyun platformudur. 1900’den fazla çalışanı ile birçok ülkeye kendi dilinde oyun yayınlamaktadır. Oyun yayınladığı ülkelerden toplanan profesyonel kadrosuyla en iyi oyun deneyimini ve servis hizmetini sunar. Yapımcılığını ve yayıncılığını üstlendiği oyunlar için www.37.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments