Kıyamet Savaşçıları Yeni Güncelleme KÂHİN’NİN DOĞUŞU ve Giriş Etkinliği

1
2928

Kıyamet Savaşçıları’n dan KÂHİN’NİN DOĞUŞU ve Giriş Etkinliği güncellemesi geliyor.

Tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Kıyamet Savaşçıları 14 Mayıs’ta yeni sürümünü – Kâhin’nin Doğuşunu – yayınlıyor. Savaş arkadaşına ve benzersiz yeteneklere sahip Kâhin PvP Kralı olarak tanınır. Bir çok hediye paketi kazandıran Günlük Giriş ve Kâhin Sıralaması gibi etkinlikler bu güncellemden sonra oyuncular için mevcut olacaktır.

Kıyamet Savaşçıları 1

Dünya bu toprakları kontrol altına almak isteyen sayısız kahraman ve karanlık güçlerin savaşlarına tanık oldu. Savaş topraklarında , adalet için savaşan, yeni bir kahraman KÂHİN doğuyor. Benzersiz yetenek ve zırha sahip Kâhin sadık bineğinin üzerinde savaşmaya hazır. Sv 120 ve üzeri karaktere sahip oyuncular Kâhin Uyandırma Kartı ile bu yeni sınıf kahramanı aktif edebilirler.

Kıyamet Savaşçıları 2

Kâhin’in çocukluğundan beri sadık arkadaşı olan Skyhawk Kâhin’in düşmanlarını yok etmek için Ölümcül Şimşek saldırısı uygular. Kâhin onun bazı yeteneklerini güçlendirerek Skyhawk’ın seviyesini yükseltebilir. Ayrıca, Kâhin’in , pet ve binekten farklı olan, yardımcı silahı Skyhawk yükseltilebilir ve belirli seviyelere ulaştıkça ekstra yetenekler kazanabilir.

Kıyamet Savaşçıları 3

Gelecek Kıyamet Savaşçıları Giriş Etkinliği ayrıca oyunda mevcut. Oyuncular kolayca etkinlik sayfasına giriş yapıp, Kıyamet Savaşçılarındaki yeni savaşlara hazırlanmak için değişik etkinliklere katılıp bolca ödül kazanabilirler. Burada kayıt ol: http://events.37.com/tr/ros/?cid=85&scid=E_kskahin

Kıyamet Savaşçıları 4

Kıyamet Savaşçıları

Kıyamet Savaşçıları gerçek zamanlı bir RPG oyunudur. Birlikler, partiler, zindanlar, kutsal silahlar ve zırhlar, dünyayı elinde tutan lordlara karşı mücadeleler, elit ruhlara karşı savaşlar, oyuncularla yapılacak düellolar, birlik savaşları, onlarca ödül ve etkinlik, karakter, binek ve pet yetenekleri, silah, zırh ve büyü geliştirme ile çok daha fazlası Kıyamet Savaşçılarında seni bekliyor! İnsanoğlunun Son Savaşı Başlıyor!

Resmi Websitesi: http://play.37.com/ks/?cid=83&scid=kskahin

 

37Games Hakkında

37Games tarayıcı ve mobil oyunlar sunan online oyun platformudur. 1900’den fazla çalışanı ile birçok ülkeye kendi dilinde oyun yayınlamaktadır. Oyun yayınladığı ülkelerden toplanan profesyonel kadrosuyla en iyi oyun deneyimini ve servis hizmetini sunar. Yapımcılığını ve yayıncılığını üstlendiği oyunlar için www.37.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Resmi Websitesi: http://tr.37.com/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Gökalp
Gökalp
6 Yıl Önce

ben marshmallowum