Kokoro ga Sakebitagatterunda’nın Yeni Reklamı

0
1566

Menma’nın Sesiyle Kokoro ga Sakebitagatterunda’nın Yeni Reklamı

AnoHana ve Toradora! ekibinin yeni filmi Kokoro ga Sakebitagatterunda’nın yepyeni tanıtım videosu filmin resmi web sayfasında paylaşıldı.

Meijii’nin AnoHana ve KokoSake karakterleriyle süslediği özel paketlerin yer aldığı kampanyada, alıcılar fişlerindeki kodu Meijii’nin sitesine girerek her biri iki dizi QUO card ile birlikte 1000 illüstrasyon kitabına sahip olma şansı yakalıyor.

1439302740-kokosake-jun

1439302739-anohana-menma

Sözleriyle başkalarını incitmesini engellemek amacıyla yumurta peri tarafından sözleri mühürlenen ve bu travmatik deneyim yüzünden ilgi odağı olmaktan uzak, gölgelerde yaşayan ancak müzik ve yeni arkadaşlarla tanışmasıyla değişmeye başlayacak Jun isimli kızımızın etrafında dönecek olan hikayemizde yer alacak ana karakterleri ve seiyyularını da hemen hatırlayalım.

Inori Minase, sözleri mühürlenen karakterimiz Jun Naruse’yi seslendirecek.

1439299148-kokoro-ga-sakebitagatterunda-junKouki Uchiyama, gerçek duygularını açıklayamayan havalı karakterimiz Takumi Sakagami’yi seslendirecek.

1439299150-kokoro-ga-sakebitagatterunda-takumiSora Amamiya, amigo takımından onur öğrencisi Natsuki Nidou’yu seslendirecek.

1439299154-kokoro-ga-sakebitagatterunda-natsukiYoshimasa Hosoya, beyzbol takımının eski üyesi Daiki Tazaki’yi seslendirecek.

1439299150-kokoro-ga-sakebitagatterunda-daiki

Tıpkı AnoHana gibi Chichibu’da geçecek filmin yapım kadrosunda AnoHana ve Toradora!’nın da yapım kadrosunda yer alan isimler görev alıyor.

  • Yönetmen – Tatsuyuki Nagai
  • Senaryo – Mari Okada
  • Karakter Tasarım – Masayoshi Tanaka
  • Animasyon Stüdyosu – A-1 Pictures

1439300564-kokosake-manga

Bunların dışında filmin resmi web sayfası tarafından temmuz ayında filmin bir manga adaptasyonun yayımlanmaya başlayacağı ve uyarlamanın filmin öncesinden bahsedeceği açıklanmıştı. 8 Temmuz’da Shogakukan’nın Ura Sunday isimli web dergisinde yayımlanmaya başlayan ve Makoto Auki tarafından çizilen eserde, sırasıyla dört ana karaktere odaklanılacak ve 11 Eylül’de filmin ana konusuna giriş yapılacak. film, 19 Eylül’de Japonya’da gösterime girecek.

Videoda AnoHana’dan Menma (Ai Kayano) anlatıcı olarak yer alıyor ve bir “gençlik filmi” izlenirken, filmden zevk alabilmek adına sinema salonunda takınılması gereken en uygun tavırlar, görgü kuralları hakkında bilgi veriyor.

Filmin temmuz ayında yayımlanan tanıtım videosu:

<
Gıda şirketi Meiji de 2 Haziran ile 16 Ekim arasında sürecek “Meiji x KokoSake & AnoHana Receipt Drawing Campaign” (Meiji x KokoSake & AnoHana Fiş Alma Kampanyası) isminde bir reklam kampanyası düzenlemiş ve kendi Meiji çikolatalarının reklamını yapmak amacıyla KokoSake filminden sahnelerin yer aldığı, AnoHana’dan Menma’nın da şarkı söylediği 15 ve 30 saniyelik iki versiyondan oluşan iki reklamı yayımlamaya başlamıştı.

İlk reklam “Jun’s Tears”.

İkinci reklam “Running Jun”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments