Kumamon Keanu Reeves İle Tanıştı

0
2161

Japonya’nın Sevilen Maskotu Kumamon Keanu Reeves İle Tanıştı

Birkaç gün önce ünlü Matrix serisi ile adından söz ettiren Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Japonya’nın Mie bölgesinde Suzuka alanında 25 Temmuz’da gerçekleştirilen 8 Hours Motorcycle Endurance World Championship isimli motosiklet şampiyonasına katıldı. Şampiyonada Japonya’nın çok sevilen maskotu Kumamon da vardı. Hatırlarsanız live action film serisi Kenshin’in Kumamoton bölgesinde yapılan çekimlerde de Kumamon film setini ziyaret etmişti. Sevimli maskot resmi twitter hesabında Keanu Reeves ile tanıştığını yazıp ünlü aktör ile çekindiği fotoğrafları paylaştı.

“Vay canına! Az önce Keanu Reeves ile tanıştım!”

1438429758-kumamon-keanu-reeves

Kumamon kadar Keanu Reeves’in diğer hayranları da ünlü aktörü görmekten büyük mutluluk duydu. Reeves üzerindeki tişörtten de anlayacağınız üzere esasında meşhur motosiklet üreticisi Gard Hollinger ile kurduğu Arc Motorcycle isimli şirketin kurucularından birisi. Şampiyonaya katılan Reeves, KRGT-1 Superbike model motosikleti ile parkur boyunca bir de test sürüşü yaptı.

1438429719-kumamon-keanu-reeves

Tabi Kumamon da geri kalmadı. Monkey bike model motosikleti ile o da parkurun tozunu attırdı (!)

1438429682-kumamon-keanu-reeves-ile-tanisti

Kumamon’un twitter hesabından paylaştığı diğer fotoğraflara baktığımızda hayranlar Kumamon’un böylesi ünlü bir aktör ile tanışmasından çok heyecanlı olduklarını belirtiyor. Öte yandan Reeves’in sinema dışındaki özensiz saçları ve üzerindeki eski sade tişörtü hayranları oldukça şaşırtmış. Eh metro ile yolculuk edip bir bayana yer verdiği tıklanma rekorları kıran videosunu düşünürsek ünlü aktörün bu haline pek şaşırmadık doğrusu.

“Oh! Tanrım, bu…?!”
1438429624-kumamon-keanu-reeves-ile-tanisti

“Sizinle tanışmak benim için büyük bir onur! Lütfen Kumamoto’yu da ziyarete gelin! Çok teşekkürler!!”

1438429451-kumamon-keanu-reeves-ile-tanisti

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments