21 Nisan, 2024, Pazar
Ana SayfaANASAYFAMinecraft'a İnteraktif Yayıncılık Geliyor

Minecraft’a İnteraktif Yayıncılık Geliyor

minecraft,interaktif yayıncılık,dahafazlabilgi.com,beam.pro,minecrafta yayıncılık,

                     Minecraft canlı yayınları neredeyse yayıncılığın kendisi kadar eski.Yıllar içerisinde Minecraft için Mod yayınlayan insanlar ve yayıncılar izleyicilerin sadece oyunun oynanışını izlemektense, onlar için daha interaktif bir hala getirmenin yaratıcı yollarını buldular. Beam.pro isimli canlı yayın sitesi geçenlerde Minecraft’ın sahibi Microsoft tarafından satın alındı.Zaten gelişmiş ve oldukça etkileyici olan yayıncılık özelliklerine Hypixel isimli sunucu ile anlaşarak apayrı bir yenilik getirdi.

Hypixel sunucusunda “Build Battle” isimli oyun modunda amaç belirlenen temaya göre oyunun başında bir yapı inşa etmek.Oyun alanı sınırlı ve zaman kısa ve herkes birbirinin yapılarını zamanın sonunda oylama şansına sahip.Beam.pro sayesinde canlı yayınca “Build Battle” oynamak daha çılgın bir hale geliyor çünkü izleyiciler TNT düşürmek,zombi oluşturmak ve daha bir çok şeyi tam olarak oyunun ortasında sadece bir tuşa basarak yapabiliyorlar!
Abartma anlamında söylemiyoruz, yayın ekranında yayıncının oyununu korkunç derecede etkileyebilecek,sadece bir butona basarak oyunun akışı tamamen değiştirebilecek etkinlikler mevcut.

Şu anda bile özel oyunlarda veya halka açık Minecraft sunucularında olan insanlar var.Bu linke tıklayarak ne düşündüğünüzü bize aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.minecraft,interaktif yayıncılık,dahafazlabilgi.com,beam.pro,minecrafta yayıncılık,

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ MAKALELER

Popüler Yazılar

En Çok Yorum Alanlar

Son Yorumlar