Naruto Ninja Storm 4: Road to Boruto’dan Naruto vs Boruto videosu

0
1188

Road to Boruto’dan yeni Baba-Oğul Naruto vs Boruto geldi.

Naruto Shippuuden Ultiamate Ninja Storm 4: Road to Boruto trailer’de son yayınlanan dövüşlerden biri, baba oğul Naruto vs Boruto arasında ve bu oyunun son savaş Sanal Gerçeklik Modu. PlayStation VR‘yi veya başka bir VR cihazını kullanan bir mod değildir. Naruto dünyasında teknoloji biraz ilerlemiştir. Örneğin, Boruto‘yu Borut’ta bir el cihazında oynattığını gördük: Naruto the Movie‘de ayrıca ninja’nın herhangi bir şeyi kullanmasına izin veren bir cihaz kullandığını gördük. Naruto evrendeki teknolojik gelişmelerden biri nesiller boyunca uzanan ninjaların sanal versiyonlarıyla savaşabilme yeteneğidir. Bu, Naruto dünyasındaki sanal gerçekliktir. Hatta en güçlü ninja ile tarihin değişik yerlerinde savaşabilme olanağı sağlamaktadır.

Resmi olarak dünya çapında oynanabilir olan Road to Boruto, Bandai Namco’nun genişleme paketini PS4, Xbox One ve PC’de CyberConnect2’nin Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4’ü sahip olanlar oynayabilir. Genişletme, Boruto’yu özetleyen bir hikaye moduna sahip: 3D Cutscenes ve Savaşlarla Naruto Filmi, ancak Sanal Gerçeklik adlı ilginç bir moda da yer almakta. Sanal Gerçeklik Modu çok fazla karakter diyaloğuna sahiptir.

Son vuruşuna kadar, baba ile oğul arasında bir dövüş. Ayrıca Boruto-Sasuke’nin gerçek savaşı, Boruto genişleme paketinin hikaye modunda yer alacak oda ilerde gelmesi beklenmekte. Lafı fazla uzatmadan sizler Anime Games Online kullanıcısının yayınladığı video ile baş başa bırakalım.

İşte o video:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments