Naruto Storm 4:Yayın Tarihi

0
1454

Bandai Namco Oyunları Naruto Storm 4 dünya çapında 2015 sürümü için teyit edildi ama Microsoft ve Sony göre biraz daha erken olabilir!

Göre Microsoft Store’dan Kuzey Amerika için, oyun Salı, 18 Ağustos 2015 Well ayarlanır, ancak, Microsoft “bugün erken çıkış tarihini kaldırıldı 18 Ağustos 2015 (8/18/15)  “açıklanmadı. tarih birkaç gün kendi mağaza sayfasında durdu. Sony’nin PlayStation Japonya bölümü serbest bırakmışlardı.

ZEAQ0vV

Iki video oyun devleri iki farklı bölgeleri bir hata yapmış bir tesadüf olabilir mi? Sevgili Bandai Namco çeşitli dalları yanlışlıkla yanlış bir sezon ile promosyon malzemeleri işaretli mi? Ya da bir çıkış tarihi başlangıçta nedeniyle gelişiminde güncellemeleri orada karar verdi , ama daha sonra değiştirildi. Nihai ürün en yüksek kalitede bitmiş varsayarak, bir yaz serbest bırakılması için geçti. Biz resmi çıkış tarihi henüz ne olduğundan emin değiliz, ama Bandai Namco bir tarih açıkladı biz bilmenizi istiyoruz!

GXZIdLp

Naruto Storm 4 Koleksiyon Versiyonu, 1. Gün Sürümü

Macar perakendeci göre Konzolok Szervize , Bandai Namco Oyunlar Avrupa Günü 1 Edition Limited Edition ve Naruto Storm 4 Naruto + Hinata Koleksiyoner Edition olacak! şöyle içerikleri şunlardır:

  • Naruto Ultimate Ninja Storm 4 oyunu
  • Son: Naruto Naruto DLC Karakter
  • Son: Naruto Sasuke DLC Karakter
  • Son: Naruto Hinata DLC Kostüm
  • Son: Naruto Sakura DLC Kostüm
  • 3D Metal Kasa (Limited Edition ve Collector Edition yalnızca)
  • Storm Legacy artbook (Collector Edition yalnızca)
  • 17 cm Son: Naruto Naruto rakam (Collector Edition yalnızca)
  • 17 cm Son: Naruto Hinata rakam (Collector Edition yalnızca)

Naruto Storm 4 Gün 1 Sürümü oyunun kendisi ile birlikte sadece DLC karakterleri / kostüm içerecektir. Sınırlı Üretim sadece Gün 1 Edition’da bulunan DLC karakterleri / kostümleri 3D Metal Davasını ekler. Sadece biz yukarıda işaretlenmiş ettik üç içerikleri arasındaki farklar, ikramiye, açık olması.

Gün 1 Baskı, Limited Edition, Naruto + Hinata Koleksiyon Versiyonu ve çıkış tarihi bu yazının olarak Bandai Namco Entertainment tarafından duyuruldu  şimdi bu gibi tüm Söylentiye göre . Bu ilan edildiğinde Saiyan Adası kesinlikle resmi kelime ile takip edecek.

 

Kaynak:Saiyanısland

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments