18 Nisan, 2024, Perşembe
Ana SayfaANASAYFAPersona 4: All Night video Dancing Hatsune Miku DLC Çıkış Tarihi Açıklandı

Persona 4: All Night video Dancing Hatsune Miku DLC Çıkış Tarihi Açıklandı

 

Atlus onun içinde Vocaloid sanal idol Hatsune Miku sahip yeni bir video akışı başladı Persona 4 All Night Dancing: Video şarkısı “Cennet feat. Hatusne Miku (ATOLS Remix)” özelliğine DLC 27 Ağustos tarihinde piyasaya sürüldü.

 

ABD oyunun standart fiyatı ABD $ 49,99 perakende satış Eylül’de 29. baskı ve Kuzey Amerika’da oyunun bir “Disco Fever” sürümünü yayınlayacak ve Vita cilt ve 10 duvar kağıtları içerecektir. “Disco Fever” baskısı 79,99 $ ABD perakende ve bir bonus şarkı, iki müziği CD’leri, bir geri dönüşümlü PlayStation Vita , bir Teddie anahtarlık, geniş tahsil kutusu ve DLCs içerecektir Persona 3 kostüm ve yaz tatili kostümleri.Oyun sevk 25 Haziran’da Japonya’da.

person

Oyunun hikayesi Inaba Şehri seri cinayet davası çözüldükten sonra yarım yıl sonra başlar ve Kujikawa eğlence dünyasına döner Rise. As söylentiler “Belirli bir sitede oynayan bir garip bir video görür gece yarısı ‘diğer tarafa’ taşınır ve yine uyanmak” diye yayılarak başlar içeren idol grubu “Kanamin Mutfak,” üyeleri Rise’nin underclassman (dile getirdiği kanami MashitaMinako Kotobuki)

person2

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ MAKALELER

Popüler Yazılar

En Çok Yorum Alanlar

Son Yorumlar