Shingeki no Kyojin 2. Sezon Ne Zaman Gelir?

4
6162

3Inu2Lz

TV serisinden derleme olan ilk Shingeki no Kyojin anime filmi Shingeki no Kyojin Zenpen ~Guren no Yumiya~ (Attack on Titan Part I: Crimson Bow and Arrow) için biraz önce Japonya’da 19 sinemada özel bir gösterim gerçekleşti. Şu an ise gösterimden çıkanların Twitter başta olmak üzere sosyal medyada söylediği tek bir şey görünüyor: Shingeki no Kyojin 2. sezon 2016’da geliyor! Ağustos ayında Shingeki no Kyojin 2. sezon ile ilgili olarak yapım öncesi aşamada olduğunu duyuran yapımcılar tarafından henüz ayrıca resmi bir açıklama gelmedi ancak haber Japon sitelerinde yer almaya başladı bile. Özel gösterim için özel bir duyuru yapılmış gibi görünüyor. Yine de ne olur ne olmaz, daha kesin konuşabilmek için resmi kanallarda yapılacak olan duyuruyu beklemekte yarar var.

Shingeki no Kyojin Live Action Dizisi Geliyor

Shingeki no Kyojin Live Action Filmi

Shingeki no Kyojin 2. Sezon Ne Zaman

Shingeki no Kyojin 2. sezonda serinin finalini görebilmemiz için animenin biraz daha geç gelmesi gerekmekte gibi. Eğer durum buysa Hajime Isayama’nın önceki açıklamalarına göre manga o zamanlar büyük ihtimalle henüz sonlanmamış olacak. Acaba 2. sezon sonlandıktan bir süre sonra da serinin finali için 3. sezon düşünülüyor olabilir mi?

GÜNCELLEME: 2. sezonun 2016’da geleceğinin onaylanmasının ardından Mikasa’nın seiyuusu Yui Ishikawa, Eren’in seiyuusu Kaji Yuuki, Armin’in seiyuusu Marina Inoue ve serinin yönetmeni Tetsurou Araki’nin anime filmine özel etkinlikteki videosu da paylaşıldı.

Shingeki no Kyojin 2. Sezon Ne Zaman

 

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
En yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments