Shingeki no Kyojin: Lost Girls Mangaya Uyarlanıyor

0
1412

Kısa Roman Serisi Shingeki no Kyojin: Lost Girls Mangaya Uyarlanıyor

Kodansha’nın Bessatsu Shonen Dergisi Seko Hiroshi’ye ait Shingeki no Kyojin: Lost Girls (Attack on Titan: Lost Girls) isimli kısa roman serisinin mangaya uyarlanacağını açıkladı. Çizimleri Fuji Ryousuke’ye ait yeni manga, Kodansha tarafından 9 Ağustos’ta yayımlanacağı haberi verildi.

shingeki-no-kyojin-lost-girls

Dergi, habere “Shingeki no Kyojin’in yan hikayesi mangaya uyarlanıyor! Mikasa ve Annie’nin hayatlarının içinden bilinmeyen bir günün hikayesi. ” şeklinde bir duyuru ile yer verdi.

shingeki-no-kyojin-lost-girls (1)

Roman serisi ise geçtiğimiz yılın aralık ayında  Kodansha aracılığı ile yayımlanmıştı. Mikasa ve Annie karakterlerine odaklanan kısa roman, Acımasız Dünyada Kayboluş (Lost in the Cruel World), Elveda Sina Duvarı (Wall Sina, Goodbye) ve Kayıp Kızlar (Lost Girls) isimleriyle 3 kısa hikayeden oluşuyor. Geçtiğimiz hafta Anime Expo etkinliğinde Amerikan manga yayımevi Vertical da roman serisinin lisansını aldığını duyurmuştu.

attack-on-titan-junior-high

Kodansha bu habere ek olarak gelecek sayısında Nakagawa Saki’nin Shingeki no Kyojin: Junior High isimli komedi türündeki mangasına dair önemli bir duyuruda bulunacağını belirtti. Titan Ortaokulu’nda geçen hikaye öğrenci ve öğretmen olarak tasvir edilen Eren, Mikasa, Armin ve diğer karakterler arasındaki komik olayları konu ediniyor.

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments