28 Şubat, 2024, Çarşamba
Ana SayfaANASAYFATemmuz 2015'de Çıkacak Animeler

Temmuz 2015’de Çıkacak Animeler

5.Okusama ga Seito Kaichou!

1362649897

 

Tür: Komedi, Ecchi, Romantik
Tarih: 02.07.2015
Stüdyo: Seven
Format: TV Serisi

Izumi Hayato öğrenci ,konseyi başkanı olmak istemesiyle başlar fakat  çok güzel bir kız gelir ve başkan seçilir, Izumi Hayato başkan yardımcısı olur. Öğrenci konseyi buluşmasında, Izumi’nin evine davet edilir ve kız Izumi’ye, onlar 3 yaşındayken ailelerinin onları  alkolün katkıda bulunduğu  bir anlaşmayla evlendirdiğini söyler ve olaylar başlar.

6.Gangsta.

maxresdefault

Ergastulum şehrinde mafyanın gücü hakim, hırsızların elini kolunu sallayarak gezdiği, ancak polisin her şeye göz yumduğu kanunsuz bir kasabada, bıkmış halkın bile yapmak istemediği bazı işler vardır. Bu işler konusunda hizmet veren Nic ve Worick’ten yardım isteyen bu sefer tanıdıkları bir polistir. Polis onlardan bir mafya ailesinin bölgesinde güçlenmeye başlayan bir çeteyi alt etmelerini istemektedir. Bunun her zamanki işlerinden biri olduğunu düşünen ikili, olaylar istedikleri gidi gitmediğini görürler.

Tür: Aksiyon, Dram, Seinen
Tarih: 02.07.2015
Stüdyo: Manglobe
Format: TV Serisi


7.Jitsu wa Watashi wa

9iryEkp

Yalan söylemekte çok başarısız olan ve bu yüzden “deliklerle dolu bir çanta” takma adıyla anılan Kuromine Asahi bir gün okuldan sonra hoşlandığı kız Shiragami Youko ile ilgili büyük bir sırrı keşfeder. Bu sır Youko’nun aslında bir vampir olduğudur ve Asahi bu sırrı güvende tutmak zorundadır.

Tür: Fantastik,Okul, Romantik, Komedi, Shounen
Tarih: 03.07.2015
Stüdyo: TMS Entertainment
Format: TV Serisi

8.Aoharu x Kikanjuu

Aoharu-x-Kikanjuu-anime

Hotaru, yalnız yaşamak için  taşındığında daire  kapısının önünde sonradan yan komşusu olduğunu öğrendiği Masamune ismindeki tuhaf bir adamla karşılaşır ve bu tuhaf karşılaşma hemen ardından tuhaf diyalogları beraberinde getirir. Masamune’den olabildiğince uzak durmaya karar veren Hotaru, ertesi gün okulda en yakın arkadaşı Kanae’nin bir host tarafından dolandırıldığını öğrenir ve bunun sorumlusu hosttan Kanae’nin parasını geri almak üzere harekete geçer. Ancak bilmediği şey karşısında bulacağı kişinin Masamune olduğudur.

Tür: Aksiyon, Komedi, Shounen
Tarih: 03.07.2015
Stüdyo: Brains Base
Format: TV Serisi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ MAKALELER

Popüler Yazılar

En Çok Yorum Alanlar

Son Yorumlar