28 Şubat, 2024, Çarşamba
Ana SayfaANASAYFATemmuz 2015'de Çıkacak Animeler

Temmuz 2015’de Çıkacak Animeler

29.Working!!!

4970381165390-591x357

Tür: Günlük Hayat, Komedi
Tarih: 05.07.2015
Stüdyo: A-1 Pictures
Format: TV Serisi
Bir restoranda yarı zamanlı çalışan lise 1. sınıf öğrencisi Sota Takanashi’nin restorandaki tuhaf iş arkadaşlarıyla yaşadıklarını konu alan komedi türündeki animenin üçüncü sezonudur.

30.Rokka no Yuusha

rokka-no-yuusha-1431421618425

Dünya, derin karanlıklardan gelen Majin’in (Kötülük Tanrısı) tehdidi altındadır. Bu tehlike ortaya çıktığı zaman Kaderin Tanrısı, güçlerini birleştirerek Dünya’yı kurtaracak 6 kahramanı, ‘Yuusha’ları, seçer. Kendisinin dünyadaki en iyi Yuusha olduğunu düşünen Adlet Mayer dahil olmak üzere seçilen kişiler bir araya geldiklerinde 6 değil 7 kişi olduklarını görürler. Bu da aralarında bir sahtekar var demektir.

Tür: Aksiyon, Büyü, Fantastik,Gizem, Macera
Tarih: 05.07.2015
Stüdyo: Passione
Format: TV Serisi

31.Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

Shimoneta-to-Iu-Gainen-ga-Sonzai-Shinai-Taikutsu-na-Sekai-01

16 yıl önce kabul edilen Toplumsal Düzen ve Sağlıklı Çocuk Yetiştirme Yasası, ülkede küfür içerikli dil kullanımını yasaklamıştır. Okuma Tanukuchi, ülkenin toplumsal ahlak üzerine eğitim veren önde gelen okullarından birine kaydolduktan kısa bir süre sonra kurucusunun Kajou Ayame olduğu Anti-Toplum Örgütü’ne katılır. Örgüte katılmasının sebebi, Ayame’nin ona şantaj yapmasıdır ve örgütün bir üyesi olarak Ayame ile ahlaksız terörizm eylemlerinde yer alacaktır. Eylemlerinin karşısındaki ismin gizliden gizliye hoşlandığı yetenekli okul konseyi başkanı Anna olması da işlerini kolaylaştırmayacaktır.

Tür: Ecchi,Okul, Komedi
Tarih: 05.07.2015 / 05.07
Stüdyo: J.C. Staff
Format: TV Serisi

32.Dragon Ball Super

dbsuper

Goku ile Majin Buu arasında geçen çetin savaşın sonundan hikayeye devam edecek yeni Dragon Ball serisidir. Majin Buu’nun yenilgisinin ardından hayat tekrar huzurlu bir hal almıştır. İdmanlarına devam etme arzusu taşıyan Goku, Chi-chi’nin ondan para kazanmasını istemesiyle çok daha fazla çalışmak zorundadır. Bu sırada Videl’in kız kardeşiyle evlenmek üzere olan Goten, müstalbel eşine bir hediye bulmak için Trunks ile bir seyahate çıkar.

Tür: Aksiyon, Dövüş Sanatları, Macera, Komedi, Shounen, Süper Güçler
Tarih: 05.07.2015
Stüdyo: Toei Animation
Format: TV Serisi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ MAKALELER

Popüler Yazılar

En Çok Yorum Alanlar

Son Yorumlar