13 Nisan, 2024, Cumartesi
Ana SayfaANASAYFAWindows 7 kullanıcı yazılımı hasara yol açtı kırık güncelleştirmeyi kaldırmak için çağırdı

Windows 7 kullanıcı yazılımı hasara yol açtı kırık güncelleştirmeyi kaldırmak için çağırdı

win7_primary-100024000-large

 

Microsoft KB3004394 çeşitli sorunlara neden olabilir o 10 Aralık tarihinde yayınlanan güncelleme onaylamıştır. Yeni güncelleştirmeleri yükleyerek kullanıcıların önleyebilir olmasıdır. sorunlar bildirildi Windows 7 makinelerle sınırlıdır ve Windows 8 veya daha yeni çalışan kullanıcıları etkilemez.

Microsoft, kullanıcıların yaşanmakta olduğu tüm sorunları belirtmesine rağmen, AMD’nin Robert Hallock güncelleme, yeni grafik sürücüleri-özellikle zahmetli yükleme sistemi önleyebilir dedi AMD’nin özellik doldurulmuş yeni Catalyst sürücüleri Omega aynı gün borked, Windows başlattı güncelleştirmeyi. Göre infoworld için , Microsoft’un destek forumlarında kullanıcılar Kullanıcı Hesabı Denetimi VirtualBox ve garip hatalar çalışan Windows Defender, sorunları başlamıştır.

Microsoft şimdi olan bir yama yayınladı , Windows 7 ilk işi  makineleri hatalı güncelleştirmeyi kaldırmak olacaktır. Kullanıcılar ayrıca  güncelleştirmeyi kaldırmak için  denetim Masası> Programlar> Programlar ve Özellikler> Görünüm Yüklü Güncellemeler kontrol , KB3004394 ve seçerek  sağ tıklayarak Kaldır ve  yeniden başlatma gerektirir.

Bu konularda Neden: hatalı güncellemeleri ile durum genellikle olduğu gibi, KB3004394 sadece belirli durumlarda kullanıcıların bir alt kümesini etkileyebilir. Ama yüklemeden gelecek yamalar önleyebilir göz önüne alındığında, bu henüz herhangi bir sorun fark etmiş olsanız bile, sizin makineden silin.

 

Kaynak:PCWorld

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ MAKALELER

Popüler Yazılar

En Çok Yorum Alanlar

Son Yorumlar