WordPress Google Adsense Reklamı Yerleştirme

1
3911

WordPress Sitelerimize Google Adsense Reklamları Yerleştirme  

 

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere WordPress sitelerimize Adsense reklamı ve normal reklam yerleştirmeyi anlatacağım.Öncelikle sitemizin nerelerine reklam koymamız gerek onu öğrenmemiz gerekiyor Googel Adsense reklamları  şu şekilde koymamızı söylüyor.

 

unnamed

1.Genel olarak böyle koymamızı istiyor 1 tane sitemizin üst kısmına 1 tane sağ veya sol kolon sitenizin teması neyi izin veriyorsa sonuncusunu ise sitenizdeki yazmış olduğunuz yazının içine.

2.Bu sitede olduğu gibi ana sayfaya postların arasına 1 tane benim kullandığım tema postların arasına reklam koymama izin veriyor sizinkinde izin vermiyor olabilir ama endişelenmenize gerek yok WordPress’in kendi eklentileriyle bunu yapabilirsiniz.Ana sayfada ki koyduğunuz reklam postlara girdiğiniz zaman gözükmeyecektir.Yazılarımızın içine de 1 tane üste, 1 tane alta koydum son reklamı da sağ kolona koydum.

Not:Google Adsense Sayfa başına 3 reklam ve 2 adet de arama kutusuna izin veriyor bu sınırı geçerseniz Google Adsense politikasına aykırı olduğu için hesabınız kapatılır.

Google Adsense Reklam Yerleştirimi ile ilgili yapmış olduğu video:

Bir sonraki konumuzda Google Adsense reklamlarını yazımızın içine nasıl yerleştireceğimizi anlatacağım bir sonraki yazıda görüşmek üzere bol kazançlar 🙂

WordPress Google Adsense Reklamı Post İçine Yerleştirme

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments