2D FF7 Oyunu Final Fantasy VII: Re-Imagined

0
1111

2D FF7 Oyunu Final Fantasy VII: Re-Imagined Demo

PD Design Studio, Final Fantasy VII’ye 2D bir oyun geliştiriyor. Unity ile geliştirilen Final Fantasy VII: Re-Imagined tamamen bir hayran yapımı olarak hazırlanıyor; oyunun Square Enix ile bir bağlantısı bulunmamakta. Final Fantasy VII hayranı oldukları için oyunu geliştirdiklerini belirten PD Design Studio, PC oyununda materia ve summon gibi Final Fantasy VII’ye ait içeriklere de yer vermiş.

2

Şu an için oyunda geliştirilecek ve düzeltilecek pek çok şey olsa da bir demo sürümü yayımlanmış durumda. Demoyu buradan indirebilirsiniz. Şu aşamada bazı hatalarla karşılaşmanız mümkün. Örneğin kontrollerle ilgili bazı sorunlar yaşayıp yapımcılara bildirdim ve inceleyip çözüm üretmeye çalışacaklarını belirtip teşekkür ettiler. Demoda Cloud veya Tifa’dan birini seçerek Midgar bölümünde oynayabiliyorsunuz. Diğer bölümler kilitli olarak dikkat çekiyor. Oyunda orijinal FF7’den bildiğimiz düşmanlar, mekanlar ve müzikler bulunuyor.

1

Ayrıca oyunun web sitesinden tarayıcı üzerinden de demoyu oynamanız mümkün. (Chrome’da çalışmıyor başka tarayıcı ile deneyin.) Oyunun yüklenmesi internet bağlantınıza göre biraz zaman alabilir. Ayrıca kontroller ve hareket listesi gibi diğer bilgilere de bu siteden ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments