7 Ekim 2015’de Çıkan Animeler

0
2397

1.Dance with Devils

Dance with Devils

Tür: Romantik, Shoujo, Okul, Doğaüstü
Tarih: 07.10.2015
Stüdyo: Brains Base
Format: TV Serisi

Annesi Maria’yla Shikou şehrinde yaşarken renkli okul hayatının tadını çıkaran 16 yaşındaki Shikou Akademisi ikinci sınıf öğrencisi Tachibana Ritsuka’nın sakin günlerle geçen yaşamı bir gün ansızın etrafını saran ve onu isteyen yakışıklı şeytanların varlığını keşfetmesiyle ters düz olacaktır.

2.Hokuto no Ken: Ichigo Aji

Hokuto no Ken Ichigo Aji

Tür: Komedi, Seinen
Tarih:
 07.10.2015
Format: TV Serisi

Hokuto no Ken serisinin spin-off gag mangası Hokuto no Ken: Ichigo Aji’nin anime uyarlamasıdır. Daha çok Souther üzerine yoğunlaşan serinin mangasında karakterin kendini hikayede içinde bulunmadığı anlara ve yerlere sokmaya çalışması gibi komik durumlar yaşanır.

3.Fushigi na Somera-chan

Fushigi na Somera-chan

Tür: Komedi, Büyü, Günlük Hayat
Tarih:
 07.10.2015
Stüdyo: Seven
Format: TV Seris

Nonomoto Somera, arkadaşı Tendou Shizuku ve kardeşi Kukuru ile seyahat ederek günlerini geçirmektedir. Ayrıca ona annesinden kalmış Nonomoto Mahou-ken ismine sahip son derece güçlü bir çeşit büyülü kenpouya sahiptir.

4.Ore ga Ojousama Gakkou ni “Shomin Sample” Toshite GetsSareta Ken

Ore-ga-Ojou-sama-Gakkou-ni-Shomin-Sample-Toshite-Gets-Sareta-Ken

Tür: Komedi, Ecchi, Romantik, Okul, Harem
Tarih:
 07.10.2015
Stüdyo: Silver Link
Format: TV Serisi

Dağlar arasına inşa edilmiş saklı bir okulda eğitim gören elit ailelerin kızları, bu okulda yüksek sınıf bir leydinin bilmesi gereken her şeyi öğrenirken; okul sayesinde kendilerini dış dünyadan kopararak bu dünyanın kötülüklerinden sakınıp masumiyetlerini korumaktadırlar ancak son zamanlarda, bu eğitim sisteminden dolayı birtakım sorunlar meydana gelmektedir ve okulun mezunları hayata atıldıklarında modern dünyaya ayak uyduramamaktadırlar. Bu problemin çözülebilmesi için sıradan bir hayat yaşayan normal bir erkek öğrencinin kaçırılması kararı alınır. Bu erkek öğrenci, okulda diğer kızların yanında eğitim görürken onlara dışarıdaki dünya hakkında bilgi verecektir. Kagurazaka Kimito, bu onura layık görülen kişi olur çünkü okul onun bu görevi yapabilecek kadar ortalama bir birey olduğu kanısına varmıştır. Seçilmesinin bir diğer sebebi ise okul liderlerinin Kimito’nun kaslı vücutlardan hoşlanan bir homoseksüel olduğunu düşünmeleridir. Kimito, eğer bu durum gerçek olmadığı takdirde kısırlaştırılacağını öğrendiğinde ortadaki yanlış anlaşılmayı düzeltmemek konusunda oldukça hevesli davranmak zorunda kalır. Şimdi yapması gereken tek şey, kimsenin dikkatini çekmeden gerçek dünyadan bihaber kızlarla dolu bu okulda günlerini geçirmektir.

5.Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) İkinci Sezon – Sunny Day

Fate stay night Unlimited Blade Works (TV) İkinci Sezon – Sunny Day

Tür: Aksiyon, Büyü, Doğaüstü, Fantastik, Shounen
Tarih:
 07.10.2015
Stüdyo: ufotable
Format: Özel Bölüm

Fate/stay night oyunlarının Tohsaka Rin’e odaklanan Unlimited Blade Works’e ait anime adaptasyonuna alternatif bir mutlu son getirecek on dakikalık bir özel bölümdür.

6.Tantei Team KZ Jiken Note

Tantei Team KZ Jiken Note

Tür: Gizem
Tarih:
 07.10.2015
Stüdyo: SIGNAL MD
Format: TV Serisi

Arkadaşları, ailesi, notları ve daha pek çok şey konusunda takıntılara sahip olan ve bu yüzden sık sık endişelenen altıncı sınıf öğrencisi Tachibana Aya, dershanede tanıştığı, hepsi birbirinden farklı kişiliklere sahip akranı dört çocuğun Tantei Team KZ isimli grubuna katılır. Kendilerine has güçlü yönlere sahip bu takım arkadaşlarının yanında kendine “dil uzmanı” olarak yer bulan Aya, arkadaşlarıyla modern zaman vakalarını çözmeye uğraşacaktır.

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments