6 Ekim 2015’de Çıkan Animeler

0
2351

1.Hidan no Aria AA

Hidan-no-Aria-AA-730x400

Tür: Aksiyon, Macera
Tarih:
 06.10.2015
Stüdyo: flying DOG
Format: TV Serisi

Dünyaca tanınan S seviyesi butei (Busou Tantei – Silahlı Dedektif) Kanzaki H. Aria’ya hayran olan ve onun adımlarını takip etmenin hayalini kuran Mamiya Akari, sınav sonuçlarında sadece E seviyesi çıktığını görür ancak onun için her şey bitmemiştir çünkü Aria ona yol göstermeyi kabul etmiştir. Akari’nin birinci sınıf bir butei olup olamayacağını zaman gösterecektir.

2.Osomatsu-san

Osomatsu-san

Tür: Komedi
Tarih:
 06.10.2015
Stüdyo: Studio Pierrot
Format: TV Serisi

Osomatsu-kun isimli gag manganın 27 yıl sonra çıkan ilk animesi karakterlerin yetişkin oldukları dönemi ele alacak.

3.High School Star Musical

High School Star Musical

Tür: Müzik, Okul, Günlük Hayat
Tarih:
 06.10.2015
Stüdyo: C-Station
Format: TV Serisi

Eğlence sektörü odaklı bir okul olan ve müzik bölümüne en büyük önemi veren Ayana Akademisi’nde, bu bölümün en yüksek notlarına sahip ilk üç öğrencinin oluşturduğu Hanasakura-kai isimli grup, öğrenciler arasındaki mevcut hiyerarşide en tepede yer almaktadır. Müzik bölümüne girmek için en kısa yol ise grup üyelerinin bizzat eğitim verdiği Star Frame sınıfında yer alabilmektir ancak Tōru, Kaito, Shō, Shū, ve Yūta için çeşitli nedenlerden ötürü sınıfa girmeye aday olmak bile çok zordur. Günlerden bir gün şans yüzlerine güler ve beş genç Hanasakura-kai üyelerinden Ootori’nin dikkatini çeker.

4.Yuru Yuri SanHai!

Yuru Yuri San☆Hai!

Tür: Günlük Hayat, Komedi, Okul, Shoujo Ai
Tarih:
 06.10.2015
Stüdyo: TYO Animations
Format: TV Serisi

Çay seramonisi kulübünün eski odasını alıp orada kendi kulüplerini kuran dört kız arkadaşın hikayesini anlatan Yuru Yuri serisinin üçüncü sezonudur.

5.JK Meshi!

JK Meshi!

Tür: Komedi
Tarih: 06.10.2015
Format: TV Serisi

JK (Joshi Kousei – Liseli Kız) Meshi! adından da anlaşılacağı üzere genç kızların yemek pişirme maceralarını konu edinecektir.

6.Hantsu x Trash

Hantsu x Trash

Tür: Komedi, Ecchi, Romantik, Seinen, Okul, Romantik, Spor
Tarih:
 06.10.2015
Format: OVA

Hayatta hiçbir amacı olmayan tembel lise birinci sınıf öğrencisi Hamaji Youhei, ne derslerinde başarılıdır ne de spor ve benzeri bir başka aktivitede uzun süre tutunabilmiştir. Üstüne üstlük durmaksızın kızlar tarafından reddedilen iflah olmaz bir sapıktır. Bir gün son sınıf öğrencilerinden biri ona, kızlarla yakınlaşabileceği onlara istediği gibi dokunabileceği bir kulüp olduğundan bahseder. Youhei bunu duyduğunda sutopu takımına katılacaktır.

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments