Berserk Musou Oyunu Yeni Oynanış Videoları

0
1016

Berserk Musou’dan yeni bir oynayış videosu geldi

KOEI Tecmo şirketi Berserk Musou oyunu ile ilgili yeni oynanış videolarını paylaştı.Video animeninde ana karakteri olan Guts’ın aksiyon sahnelerini gösteriyor.


KOEI Tecmo ve Omega Force şirketleri oyunu yabancı ülkelere Ekim ayının 27’sinde yani oyunun çıkış tarihi olan Eylül ayının 21’inde kısa bir aksama ile göndermeyi planlıyor.
Şirket aynı zamanda oyunun ilk tanıtım videosunu geçenlerde yayınladı.

Aynı tanıtım videosunun İngilizce versiyonunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Oyun Japonya’da PlayStation 4,PlayStation3, ve PlayStation Vita konsolları için dağıtıma başlanıcak.Oyunun DVD dahil fiziksel dağıtımı ve indirmesi PS4 oyuncuları için 7,800 yen (yaklaşık olarak 220 TL) fiyatından satışa sunulacak.PS Vita oyuncuları ise
oyuna 6,800 yen (193 TL) ödeyerek sahip olabilecekler.PS3 versiyonu ise herhangi bir fiziksel kopya bulundurmayacak yani sadece indirmeye müsait bir şekilde PS4 ile aynı fiyat olan 7,800 yen fiyatına satılacak.Oyunun resmi internet sitesinde söylendiğine göre oyunun ilk kopyalarını alan kullanıcılar Casca isimli karakterin özel “duş” kostümünede sahip olabilecek.

casca,casca taking shower,casca duş,berserk casca rape,berserk griffth,mindbreak,berserk musou,berserk game,

Diğer bonuslar Japonya’daki dağıtıcılara göre şekillenecek ve Griffith,Guts ve Schierke için özel kostümler ya da anahtarlık gibi hediyeler içerecek.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments