Ghost in the Shell Live Action Çekimlerinin Başlangıç Tarihi

0
1011

Kuzey Amerika’da ve ülkemizde 1 Mayıs’ta gösterime girecek olan Avengers: Age of Ultron (Yenilmezler: Ultron Çağı) filminin basın toplantısında, ilk filmde olduğu gibi yine Black Widow (Kara Dul) karakterine hayat verecek olan Scarlett Johansson’dan Ghost in the Shell live action filminin çekimlerine ne zaman başlanacağına dair kısa bir açıklama geldi.

Scarlett Johansson tarafından yapılan bu açıklamaya göre, Ghost in the Shell’in çekimlerine 2016 yılının başlarında başlanacak. Scarlett Johansson’ın görüşü de ocak veya şubat gibi yapıma başlanacağı yönünde.

ghost-in-the-shell-live-action

Bu yılın başlarında Scarlett Johansson’ın rol alacağı kesinleşen DreamWorks yapımı “Ghost in the Shell” filminde yönetmen koltuğu Rupert Sanders’a (Snow White and the Huntsman) ait olacak. William Wheeler’ın da senaryosunu üstlendiği filmde Avi Arad ile Seaside Entertainment’tan Steven Paul yapımcı olarak karşımıza çıkacak. Son olarak filmin gösterime gireceği tarihi de hatırlatacak olursak, filmin 14 Nisan 2017’de gösterime gireceği Disney (Touchstone Pictures) tarafından duyurulmuştu. (Disney’e ait Touchstone Pictures şirketi 2009’dan bu yana DreamWorks yapımlarının dağıtımını yapıyor.)

Ghost in the Shell için Scarlett Johansson tercihi çok konuşulmuş hatta ünlü oyuncunun aleyhine ciddi bir imza kampanyası gerçekleştirilmişti. Acaba live action Ghost in the Shell hayranlarını memnun etmeyi başarabilecek mi?

 

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments