28 Şubat, 2024, Çarşamba
Ana SayfaANASAYFAKakashi’nin Yüzü Gösterildi Mi?

Kakashi’nin Yüzü Gösterildi Mi?

Naruto’nun En Büyük Gizemi Kakashi’nin Yüzü Maskesiz Olarak Gösterildi Mi?

Anime ve manga dünyasının belki de en büyük gizemlerinden birisi Naruto serisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Kakashi’nin maskesinin ardıdır. Serinin mangakası Kishimoto-sensei, yıllarca seriyi hazırlasa ve Kakashi’yi çizse de yüzündeki maskeyi bir türlü çıkarmadı. Bu da Kakashi’nin maskesinin ardındaki yüzünün alay konusuna dönüşmesine neden oldu.

naruto-kakashi-yuzu-fan

Daha önce yapılan bir röportajda Kishimoto-sensei’ye Kakashi’nin yüzünü gösterip göstermeyeceğisorulmuştu. Bunu gerçekten istediğini ancak nasıl ve ne zaman yapacağına karar veremediğini söyleyen mangaka, orijinal mangada bunu yapmamayı tercih etti. Manga bittikten sonra düzenlenen Naruto sergisinde, Masashi Kishimoto’nun yazıp çizdiği bir el kitabı dağıtıldı. Bunun bilgisi daha önceden verilmişti ancak doğruluğuyla ilgili olarak henüz %100 garantisini veremediğimiz bu kitabın fotoğrafları, sergiye gittiğini iddia eden kişiler tarafından paylaşıldı.

kakashinin-yuzu-mu

kakashi-face-revealed

Masashi Kishimoto çoğu Naruto hayranının merak ettiği gizemi gerçekten de açıklığa kavuşturdu mu? One Piece mangakası Eiichiro Oda ile bir diyaloğun bulunduğu kitabın yanı sıra Kakashi’nin maskesinin ardındaki gerçek görülüyor mu? Bunun doğruluğu ilerleyen günlerde netleşecektir ancak “Kakashi’nin yüzünü görmeden ölürsem gözlerim açık gider” diyenler artık bir kez daha düşünecek gibi görünüyor.

Kakashi’nin yüzünün doğruluğu tartışıladursun -konu yakında açıklığa kavuşunca haber ile ilgili güncelleme gelebilir- Naruto sergisinden resmi kareler diğer sayfada.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İLGİLİ MAKALELER

Popüler Yazılar

En Çok Yorum Alanlar

Son Yorumlar