Harry Potter, GTA’nın Dizisinde Başrol Oynayacak

0
1080

 

Bir ay önce sizlere GTA 5’in dizi versiyonunun televizyonlarda yayınlanacağını duyurmuştukRockstar Games’in kurucusu Sam Houser, Harry Potter filmlerinin yıldızı İngiliz aktör Danieal Radcliffe’in, BBC’nin yeni drama dizisi Grand Theft Auto’da başrol oynayacağını duyurdu.
705x290 (2)
BBC Two kanalına ait olan dizi 90 dakikalık olacak. Drama türünde olacak diziyi Owen Harrisyönetecek. Yazar ise James Wood. James aynı zamanda dizinin yapımcılığını da üstlenmiş.

Hollywood Reporter’ın haberine göre Rockstar Games’in drama dizisinde, Florida’dada aktivistlerin avukatlığını yapan Jack Thompson’ın rol alacak. Thompson, 2008 yılında şiddet içeren video oyunları hakkında yaptığı bir konuşma sonrasında, görevi kötüye kullanmaktan dolayı avukatlık barosundan kovulmuş.
Daniel_Radcliffe_2013
Başrolünde Daniel Radcliffe’in oynayacağı bu dizi birçok Harry Potter hayranını heyecanladırmış gibi gözüküyor. Ayrıca dizinin seti Nisan ayının sonuna doğru kurulacak ve dizi BBC Two’da yayınlanacak. Dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor ama fazla şiddet içerebilme ihtimalinden dolayı İngiliz televizyonunun programı iptal etme olasılığı da yok değil.

 

Kaynak:webtekno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments