Heroine Shikkaku Live-Action Filmi

0
2081

Live-Action filmi için resmi web sitesi adaptasyonu Momoko Koda ve Heroine Shikkaku  shōjo manga Cumartesi günü “komik işbirliği” tanıtım video ile başladı.Video orijinal mangadan gelen görüntü ve metin ile film klipleri ve diyalogları karşılaştırır.

Romantik komedi konusu  çocukluk arkadaşı Rita Terasaka, birgün evleneceklerine inanmaktadır Hatori Matsuzaki adında bir liseli kız etrafında döner. Kosuke Hiromitsu, okulun en popüler çocuk, aşk üçgenini tamamlıyor. Aktris Mirei Kiritani (Live-Action Under The BridgeArakawa, Phoenix Wright: Ace Attorney, Jigoku Sensei Nube) Yıldız Hatori olarak. Kento Yamazaki (L DK, Başka, 2015 Death Note ‘ın L) Rita ve kentaro Sakaguchi (Umimachi Günlüğü, My Love Story !!) Hiromitsu oynuyor.

heroinesikkaku_seifuku2

Ayano Fukuda (Kindaichi Shonen no Jikenbo,: Uzay Korsan Harlock’un Hattori arkadaşı Kyoko Nakajima, Miwako Wakajima  Garo -Makai hiçbir Hana- Rita’nın kız arkadaşı Miho Adachi gibi) , Maryjun Takahashi (live-action Rurouni Kenshin, Kikaider Reboot Emi, gibi) Mari Hamada (Modern Choki Chokies, Sihirli Kedi Rita’nın annesi gibi) ve Riki Takeuchi (Dead or Alive, Battle Royale II: Requiem, ThermaeRomae) olarak oynuyacak.

news_xlarge_heroin3

Şarkıcı Kana Nishino olacak film için tema şarkısı olarak onun şarkısı “Torisetsu” (Manuel).Nishino da tema seslendirecek.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments