HTC One M9 + son sızıntı Duo kamera ve parmak izi tarayıcı ile gösterilen

0
1149

m9-plus-leakGeçtiğimiz hafta HTC Çin basına davet gönderdi 8 Nisan tarihinde Pekin’de bir olay açıkça yeni bir alay ettiği, bir M9 bir varyant ile M8 tarzı Duo kamera. Ve şimdi bir genellikle güvenilir bir kaynaktan HTC One M9 + ne olabilir daha yakından bakmak vermek için görüntü sızdırılmış.

HTC One M9

Çin Twitter da sızıntı yaptı  upleaks açıkça HTC’nin 8 Nisan davet aynı cihaz gibi görünüyor  tasarımı, düzenli  görüntü HTC One M9 sadece birkaç ilginç eklemelerle, – İkinci arka kamera, ekranın altındaki Samsung tarzı parmak izi tarayıcı yanında, daha önce görmüştü ki. Biz de oldukça benzersiz bir renk kombinasyonu görüyoruz – tarafında altın aksan ile, ön ve arka gri tunç

Görüntü hatları M9 + çevreleyen sayısız sızıntıları ile, aynı zamanda kod adı Hima_Ultra tarafından da bilinir. Gelen raporlar upleaks ve diğerleri Çin ve 5.2-inç HD ekran ile Quad EMEA parçaları (Avrupa, Orta-Doğu ve Afrika) bölgesinde, bir high-end okta-çekirdekli Medya-tek işlemci ve bir  M9 tasarımına işaret daha belirgin dış değişikliklere ek olarak – RAM 3GB. Ana arka kamera  M9 gibi 20 megapiksel ünitesi, olduğu söylenir.

M9 + geçen yılki gibi daha geniş bir uluslararası serbest , göreceksiniz mi bu belli değil  , çoğunlukla  Biz ilgi ile izliyor olacağız Her iki şekilde 8 Nisanda  geliyor .

Kaynak: androidcentral

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments