İnsan Boyutlarında Eren ve Levi

0
2384

Sınırlı Sayıda Üretilmiş İnsan Boyutlarında Eren ve Levi Figürleri

Geçtiğimiz sene, Neon Genesis Evangelion animesinden sınırlı sayıda Eva – 01 karakterinin 2 metrelik figürleri, Japonya’daki 7-Eleven tarafından satışa sunulmuştu.

insan-boyutlarında-eren-ve-levi

2 Metre Boyundaki Eva-01 Figürü

Bu sene de Attack on Titan animesinden Eren ve Levi karakterlerinin sınırlı sayıdaki  insan boyutlarındaki figürleri satışta. Eren figürünün boyu 172 cm, Levi figürünün ise 162 cm. İki figürün boy farkından da anlaşılacağı üzere Levi’nin dillere destan olmuş kısa boyu unutulmamış gibi gözüküyor.

insan-boyutlarında-eren-ve-levi (1)

Eren ve Levi Figürleri

 

Bu iki figürün şimdiki satış fiyatları (vergisi dahil ) 1,728,000 yen (37.095 TL). 10 adet Levi, 10 adet Eren figürü olmak üzere sadece 20 figür üretilecek.

insan-boyutlarında-eren-ve-levi (2)

Fiyatların Açıklaması

insan-boyutlarında-eren-ve-levi (3)

Eren’in Seiyuusu Yuki Kaji ve Eren Figürü

insan-boyutlarında-eren-ve-levi (4)

Attack on Titan Hayranları ve Yuki Kaji

Ancak sadece Japonya’da ikamet eden Attack on Titan hayranlarının bu iki figürden birine ulaşma konusunda şansı var. Bunun için de bulundukları yere yakın olan 7-Eleven dükkanlarından birine gidip çekilişe katılmaları gerekiyor. Çekilişin ardından, kazanan 20 kişi bilgilendirilecek ve ardından seçip satın aldıkları Eren ya da Levi figürlerinden biri evlerine gönderilecek. Çekiliş için başvurular, 22 Mayıs tarihinden 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments