Kıyamet Savaşçıları’nın Kapalı Betası 3 Temmuz’da başlıyor

0
2100

Kıyamet Savaşçıları etkinlikleri ve Kıyamet Savaşçılar’nın kayıt öncesi hesabına kaydolan her oyuncu hediye paketi kazanacak

Kayıt öncesi etkinliği ve etkinlik sayfası da oyun sevenlerin kullanımına açıldı. Oyuncular, oyunun arka plan öyküsünün yanı sıra oyundaki sınıflara dair bilgilere erişebilecek ve kayıt öncesi etkinliğe katılabilecekler. Etkinlik kapsamında, Kıyamet Savaşçıları’nın kayıt öncesi hesabına kaydolan her oyuncu  close beta test sürümü için özel olarak tasarlanmış elmas içeren hediye paketi kazanacak. Hediye paketi, oyuncuların, Kıyamet Savaşçıları’nın yeni dünyasına ilk adımlarını temsil edecek. Kıyamet Savaşçıları’nda oyuncular diğer oyuncularla ittifak kurabilecek,  multiplayer savaş sistemini kullanarak gerçek zamanlı savaş deneyimi yaşayabilecek ve gelişmiş simya ile atölyelerinde “kendi silahını kendin yap” fonksiyonu ile özel silahlar yapabilecekler.

2

Zindan sistemi, Birlik Savaşları, PvP alanları, Seviye bazlı haritalar, binek ve pet sistemi, yetenek ve eşya geliştirme gibi birçok özelliğiyle Kıyamet Savaşçıları oldukça iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.

Kıyamet Savaşçıları’nın fragmanı:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments