İşsizlikten Kurtulmanızı Sağlayacak 5 Program

0
1115

Son zamanlarda işsizlikten şikayet ediyorsanız bu programlar bir yerden başlamanız için size ilk gazı verecek.

Bu zamana kadar tüm denemelerinize rağmen bir iş bulup dikiş tutturamadınız mı ? Elinizin altındaki bilgisayarı sadece sosyal medyaya olta atmak veyabelgesel izlemek için mi kullandınız ? Aileniz evde oturup hiçbir şey yapmamanızdan sürekli şikayet mi ediyor ? Eğer bu veya buna benzer durumlar sürekli kafanızı meşgul ediyorsa elinizin altındaki bilgisayarı kullanmanızın zamanı gelmiş demektir.
issizlikten-kurtulmaniza-saglayacak-5-program-705x290
Bu haberimizde, sizi işsizlikten kurtaracak 5 programıaraştırdık. İşinize gelenleri internetten faydalanarak ayrıntılı bir şekilde deneyebilirsiniz.

 Sonar 8.5 Producer Edition

582_cakewalk_sonar_8_screenshot_lg

Sonar bu zamana kadar yapılmış belki de en ayrıntılı stüdyo programı. Eğer müzik kanalından iş hayatına dahil olmak istiyorsanız bu programa göz atmanızda fayda var. İlk başlarda kullanımı her programda olduğu gibi biraz karmaşık gelse de ilerleyen zamanlarda kesin otomatiğe bağlarsınız.

 3ds Max

3ptools_screen01

Eğer benim müzikle ne alakam var diyorsanız size 3ds MAX’i öneriyoruz. Bu program sayesinde filmlerdeki bilgisayar efektlerini yapmaya kasabilir ve ucundan kıyısından sektöre girebilirsiniz. Unutmadan, alanındaki programlar ile kıyaslandığında kullanımı gerçekten kolay.

 Artrage

4-screen-views

Gerçekten oldukça başarılı bir çizim programı. Bu program sayesinde fırça darbeleriyle boyalarıtuvaldeymiş gibi karıştırabilirsiniz. Ben işe farklı bir sektörden adım atacağım diyenler kesinlikle bir göz atsın.

 Autocad

AutoCAD_2015_New_User_I

İki boyutlu ve üç boyutlu tasarımlar yapabilen ve ben mimarlık alanında ilerleyeceğim diyenler için ilaç gibi gelecek bir program. Biraz ayrıntılı bir kullanımı olsa da internet üzerinden para vermeden ulaşabileceğiniz birçok kaynak yer alıyor. Bu kaynaklardan yardım alarak künyenize yeni bir program ekleyebilirsiniz.

 OFFICE Programları

MicrosoftOffice-Professional-2013

Tabi ki sıra listenin olmazsa olmazlarına geldi. Eğer işe bir ucundan başlamak istiyorsanız bu programları kesinlikle bilmeniz gerekli. Powerpoint, Word, Excel gibi programların önderliğinde olan programların dışında OneNote, Outlook, Access, Publisher gibi uygulamalar da yer alıyor. Dediğimiz gibi eğer hedefiniz bir şirkete girip dikiş tutturmaksa işe bu programları öğrenerek başlamanız gerekli. İnternet üzerinde programlar hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Kaynak:webtekno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments