NBA 2K16, Michael Jordan’lı özel versiyonla geliyor

0
1293

NBA 2K16 için Micheal Jordan’lu özel versiyon

NBA 2K16’nın bu yılki Special Edition versiyonunun kapağında Michael Jordan’ın yer alacağını duyurdu. Son 15 yılda listelerin zirvesinden düşmeyen NBA video oyun  serisinin en yeni oyunu Jordan’ın Şöhretler Listesi mirasını kutlayacak ve oyunculara oyun içi deneyimlerini şekillendirmek için bir çok seçenek sunacak.

1

14 kez NBA All-Star oynamış, altı kez NBA Dünya Şampiyonu olmuş, beş defa NBA En Değerli Oyuncu seçilmiş ve NBA Şöhretler Listesine girmiş olan Jordan üçüncü kez NBA 2K kapağında yer alıyor.NBA’in üç süperstarının ilk kez NBA 2K16’nın standart versiyonlarının kapaklarını süsleyeceğini duyurmuştu: Golden State Warriors’tan Stephen Curry, Houston Rockets’tan James Harden ve New Orleans Pelicans’tan Anthony Davis. Oyunda ayrıca ünlü film yapımcısı Spike Lee tarafından yazılıp yönetilen yepyeni bir MyCAREER modu da bulunuyor.

Visual Concepts tarafından geliştirilen NBA 2K16 henüz ESRB tarafından derecelendirilmedi. NBA 2K16 PlayStation 4 ve PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemleri, Xbox One ve Xbox 360; ve Windows PC platformlarında 29 Eylül 2015’te satışa çıkacak.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments