Sevilen Anime Müziklerine Piyano Cover’ları

0
1185

ShadowPiano’dan Sevilen Anime Müziklerine Piyano Cover’ları

Animeleri anime yapan en önemli unsurlardan biri hiç kuşkusuz başarılı müzikleri. Hal böyle olunca da internette anime OST’lerine yapılan pek çok cover’ı görmek mümkün. Oyun ve Anime Müziklerigrubunda paylaştığı piyano cover’larıyla dikkatlerimizi çeken genç arkadaşımızın çalışmaları, başarılı çalışmalar arasında yer alacak gibi görünüyor.

Amacının Türkiye’de animeyi daha fazla duyurmak olduğunu ve bunu da müziğin gücünü kullanarak yapmak istediğini belirten Can, bu konuda her seferinde kendini geliştirmeye çalışarak, bir öncekinden daha başarılı çalışmalarla karşımıza çıkmak istediğinden bahsediyor. İlk olarak Fairy Tail Main Theme parçasını cover’layan Can, daha sonra yine Fairy Tail’den Natsu no Theme’le karşımıza çıkıyor. En son cover çalışması ise bu sefer Guilty Crown’dan. Bu seferki çalışmasının farklı bir animeden olmasını isteyerek resitalinde çalmak üzere Guilty Crown’ın hayran kaldığı Krone parçasını seçmiş.

Guilty Crown – Krone

Fairy Tail – Main Theme

Fairy Tail – Natsu no Theme

Böyle genç bir arkadaşımızı bu tür çalışmalarda görmek gerçekten sevindirici. Ancak çalışmalarının devamlılığı noktasında destek de gerekli. Sizler de kendisine destek olmak isterseniz içeriğimizi paylaşarak, YouTube kanalı ShadowPiano’ya abone olabilir, çalışmalarını paylaşabilirsiniz.

 

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments