Soul Eater’ın Mangakasından Yepyeni Bir Manga Serisi

0
1792

Soul Eater’ın Mangakasından Yepyeni Bir Manga Serisi ile geliyor Manga serisinin ismi ise En En no Shoubouti

Kodansha’nın Bessatsu Shonen Dergisinin hem mangası hem de animesiyle ünlü Soul Eater anime serisinin mangakası Ohkubo Atsushi’nin,  En En no Shouboutai olan yeni bir manga serisine başlayacağı haberini duyurdu.

enen-no-shoubouti-ohkubo-atsushi

Dergi, manganın duyurusuna “Kişilerin aniden alev almasına sebep olan açıklanamaz bir olay insanlığa hücum eder. Alevleri söndürmek için hayatını ortaya koy! Manga camiasını sarsacak olağanüstü bir yangın! Bilim-kurgu türünde bir itfaiyecilik savaşı!” ifadesiyle yer verdi.

atsushi-ohkubo-soul-eater

Serinin mangakası Atsushi-san da, Twitter hesabında profil resmini ile kapak fotoğrafını güncelleyip “Yeni serinin duyurusunu yaptık!” dedikten sonra alevler ve itfaiye aracı ifadeli tweetler paylaştı. Mangaka ayrıca yeni çalışmasında Twitter üzerinden yeni çalışmasını destekleyen ve kendisine kolaylıklar dileyen hayranlarına da ayrı ayrı teşekkür etti.

enen-no-shoubouti-ohkubo-atsushi (1)

Mangakanın son çalışması Soul Eater NOT! geçtiğimiz yılın kasım ayında sona ermiş ancak hem animesi hem de mangası Soul Eater kadar başarılı olamamıştı. En En no Shouboutai’nin konusu ve ne zaman yayımlanacağı hakkında ise henüz net bir bilgi yok.

Kaynak:animefantastica

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments