Tim Cook: Apple Watch İçin 1000 Uygulama Üretildi

0
1145

 

 

 

 

Akıllı telefonlar ile akıllı saatleri göz önünde bulundurursak bir çok yönden farklı olduklarını görebiliyoruz. Boyut ve işlevsellik bu farklılıkların başında geliyor. Uygulamaları akıllı telefonlarda çalıştırmak mantıklı, fakat akıllı saatlerde çalıştırmak ne kadar gerekli bilmiyoruz.
705x290
9to5Mac’e göre Tim Cook bu zamana kadar Apple Watch için yapılan girişimlerde 1000 farklı uygulama üretildiğini duyurdu. Geliştiricilerin bu uygulamalarının ne kadarı Apple tarafından onay alır bilemiyoruz ama şimdiden, küçük bir cihaz için oldukça geniş bir uygulama yelpazesine sahip olacağını söyleyebiliriz.

Tim Cook’un uygulamaları kabul etmeleri için görevlendirdiği Apple çalışanları: “4 gün önce Apple uygulamaları kabul etmeye başladığından bu yana, 1000’den fazla uygulama için başvuru yapıldı ve hala daha yeni uygulamalar gelmeye devam ediyor.”

Apple Watch 10 Nisan’da ön siparişe açılıyor ve 24 Nisan’da Amerika’da satışa çıkıyor. Ayrıca bu oyunlardan bazılarını bir başka haberimize taşımıştık, dilerseniz o oyunlara şuradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak:webtekno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments