Word of Warcraft’ın Filmi Tekrar Ertelendi!

0
1087

Dünyanın aktif oyuncu bazında en çok oynanan oyunlarından biri olan Word of Warcraft’ın filmi tekrar ertelendi.

Oyun dünyasında piyasaya milyonlarca oyun çıktı. Fakat bazıları ise efsaneleşti. Bunlardan biri ise şüphesiz Word of Warcraft. Milyonlarca kişi tarafından oynanan WOW,Blizzard‘ın sürekli yüzünü güldürmeye devam ediyor.
word-of-warcraft-in-filmi-tekrar-ertelendi-705x290
Oyuna gelen son paket olan Warlords of Dreanor ile biraz daha gelişmiş olan oyunda aylık ücretli üyelik sistemi bulunmasına rağmen hala en sevilen oyunlar arasındaki yerini korumaya devam etmekte.

warcraftLlane

Bunun etkisi ve hikayesinin de mükemmel olması sebebiyle Blizzard’ın Universal Studios ve Legendary Pictures gibi iki önemli marka ile antlaşmasıyla duyurulan Warcraft filmi ilk andan itibaren oldukça heyecan yaratmış ve merakla beklenilmeye başlanmıştı.

Bu film için ilk duyurulduğunda planlanan vizyon tarihi için ilk olarak 2015 yılı olarak gösterilmişti. Sonrasında ise 11 Mart 2016 olarak açıklanan yeni tarih şimdi ise tekrar ertelendi.

e2d7392a-5df7-4a3d-8c6b-33e90575110b

Variety‘de yayınlanan habere göre filmin yeni vizyon tarihi 10 Haziran 2016 olarak belirlenmiş. Şu anda ertelenme sebebi bilinmese de bu haber WOW severleri zaten 1 yıllık erteleme sonrası üzecektir.

Duncan Jones‘un yönettiği filmde Dominic Cooper ve Ben Foster gibi ünlülerle oldukça güzel bir yapım olacağı tahmin ediliyor. Bakalım tarihler 10 Haziran 2016’yı gösterdiğinde nasıl bir film ile karşılaşacağız.

 

Kaynak:webtekno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments