BlackBerry’den Yeni “Havalı” Telefon Geliyor

0
914
BlackBerry’nin CEO’su, yeni jenerasyon havalı telefonu üretmek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

BlackBerry şu günlerde eskisi kadar popüler değil. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi akıllı telefonpazarına adapte olamaması. Önceden şık klavyesiyle “cool” (havalı) teriminin öncü telefonlarından bir tanesi olan ve BBM’in sunduğu özel teklifler sayesinde farklı bir platform olan BlackBerry’den uzun süredir ses soluk çıkmıyordu.

Görünüşe göre BlackBerry eski havasını kazanmak için uzun bir çalışma planı çizmiş ve bu çalışma planı doğrultusunda hızla ilerliyor. Yeni bir telefon üretme hazırlığında olduğunu tahmin ettiğimiz şirketin CEO’su da Global Konferans’ta bu yeni telefonun üretimini onaylarcasına açıklamalar yaptı. Yeni telefonu “cool” telefon olarak tanımlayan CEO telefonun detayları hakkında çok fazla bilgi vermedi.

blackberry-den-yeni-havali-telefon-geliyor-705x290

Şirket şu an da tamamen güvenlik özelliklerini geliştirmeye odaklanmış durumda. Haliyle şirket, insanlara tekrardan cool dedirtecek bir telefon yapmak istiyorsa gerçektende iyi emek vermesi gerekli. Apple ve Samsung ile nasıl başa çıkacağı ise akıllardaki diğer sorulardan bir tanesi. Tabii hepsini bir yana bırakacak olursak BlackBerry’i tekrardan piyasada görmek bir çok kullanıcıyı mutlu edecektir.

 

Kaynak:webtekno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments